20. TKG  programına Tacikistan'dan katılan Parvina Sayfulloeva (sağda) iş görüşmeleri için 2020 yılı Ocak ayının ilk günlerinde  İstanbul'a geldiği sırada dönem arkadaşı Zohreh Rostami (solda) ile buluşarak, hasret giderdi. 

TOBB tarafından düzenlenen 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı Parvina Sayfulloeva gıda sektöründe üretim, temsilcilik ve işletme  konularında faaliyet gösteren şirketlerde üst düzey yönetici olarak görev yapmaktadır. Tacikistan Genç İşadamları Derneği ve Tacikistan SABO Vakfı üyesidir. Başkent Duşanbe'de yaşamaktadır. 


20. TKG programı üyesi Zohreh Rostami (sağda) 2020 yılının Ocak ayının ilk yarısında Kırgızistan'dan dönem arkadaşı  Ulan  Cholponbaev (solda) İstanbul'da buluşmaktan çok memnun oldu.

Ulan Cholponbaev, başkent Bişkek'te yaşamaktadır  ve tarımsal faaliyette bulunan, gıda ve kozmetik sektöründe Türkiye, Kazakistan ve Rusya ile ticaret yapan şirket sahibidir. 


Bulgaristan'dan 20. TKG programı katılımcısı Egemen Serbest (solda) dönem arkadaşı Zohreh Rostami ile (sağda)  30 Ağustos 2020 Pazar günü istanbul'da buluştu.

Ankara, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy'de düzenlenen 20. TKG programına Bulgaristan'ın Haskovo kentinden katılan Egemen Gyuner Serbest  turizm sektöründe faaliyet gösteren, otel + spa merkezi işleten ve tarımsal üretim yapan aile şirketinde yöneticidir. Programdan sonra Türkiye'den nargile tütünü markasının Bulgaristan temsilciliğini almıştır. 


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 20. TKG programına İran'ın Urimiye kentinden katılan Zohreh Rostami (sağda) Urimiye’de bulunan fabrikalarda dorse, dingil ve yedek parça üretimi yapan aile şirketinde üst düzey yönetici olarak görev yapmaktadırlar. Başkent Tahran’da  şatış sonrası hizmet sunan mağaza ve servis alanı işletmektedir. Şirket İran pazarında dorse-dingil sektörünün yarısına hakimdir. Urimiye Ticaret ve Sanayi Odası Üyesidir. Şirketin Mersin’de  yedek parça fabrikası bulunmaktadır.

Zohreh Rostami programdan sonra  yarı zamanlı olarak İstanbul’da yaşamakta ve şirketin İstanbul  şubesini yönetmektedir.