22. TKG programına Kırgızistan'dan katılan Adilet Abishov (sol başta), Ernis Abdkeev (soldan 2.), Talantbek Matkerim Uulu (soldan 3.), Adilet Abishov (sağ başta), Zamirbek Ashirbaev  (sağdan 2.) ve Ruslan Sydykov (sağdan 3.)sık sık buluşarak, dostluklarını geliştirmeye özen göstermektedirler. 

Talantbek Matkerim Uulu (soldan 3.) UBS Transit A.Ş. şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Lojistik ve taşıma sektöründe faaliyet göstermektedir. Kırgızistan Cumhuriyeti Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Şirketleri Birliği’nde Transport ve lojistik biriminin de yöneticisidir. Kırgız Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir. 

Ruslan Sydykov (sağdan 3.) Agro Mekanik LLC şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. A New Holland ve Case markalarının Kırgızistan ve Tacikistan genel bayisidir. Alpler ve Agromaster tarım ekipmanları markalarının Kırgızistan temsilcisidir. Tarım makineleri ve ekipmanları ticareti yapmaktadır.

Adilet Kadyrakunov (sol başta) uluslararası piyasada şirketler için her seviyede eleman temin eden bir insan kaynakları firması olan İnfo Group’ta üst düzey yöneticidir. Şirket eleman temini konusunda Türk şirketleri ile yoğun olarak çalışmaktadır. Ayrıca, Özel İstihdam Büroları Derneği Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Ernis Abdkeev  (soldan 2.) OŞ Asansör şirketinin sahibi üst düzey yöneticisidir. Şirket, yeni ve eski yüksek binalara asansör kurmakta ve bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Ayrıca sigortacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Adilet Abishov (sağdan 2.) Bürkütt adlı aile şirketinin ortağı ve üst düzey yöneticisidir. Şirket turizm sektöründe faaliyet göstermekte, uçak bileti ve seyahat organizasyonları yapmaktadır. Şirket ayrıca Türkiye ve Kırgızistan arasında ithalat ve ihracat yapmakta, uçak ve karayolu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermektedir. Bir yıl önce büyük bir market açarak, perakende sektöründe de varlık göstermiştir. 

Zamirbek Ashirbaev  (sağ başta) tarımsal üretim yapan ve tarım sektöründe eğitim veren Natural Agro  LLC ve Oasis Agro LLC şirketlerinde üst düzey yöneticidir.