22. TKG Programına  Kırgızistan'dan katılan Talantbek Matkerim Uulu (ortada) Özbekistan'daki dönem arkadaşları Rustam Mardanov (sağda) ve Tulkin Norbekov (solda) ile başkent Taşkent'te yeniden buluşmaktan çok memnun oldu.

Rustam Mardanov (sağda) ve Tulkin Norbekov (ortada) 2020 yılının Ocak ayında Kırgızistan'dan ziyaretlerine gelen dönem arkadaşları Talantbek Matkerim Uulu'yu (solda) Özbek konukseverliği göstererek memnuniyetle konuk ettiler. 

Talantbek Matkerim Uulu UBS Transit A.Ş. şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Lojistik ve taşıma sektöründe faaliyet göstermektedir. Kırgızistan Cumhuriyeti Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Şirketleri Birliği’nde Transport ve lojistik biriminin de yöneticisidir. Kırgız Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir.

Tulkin Norbekov Kırtasiye ürünleri üretimi ve toptan satışı alanında faaliyet gösteren Kans Shop şirketinde üst düzey yöneticidir. Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odasına üyedir. 

Rustam Mardanov T.C. Taşkent Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nde yerel uzman olarak görev yapmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 17-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara, Isparta, Burdur, Antalya ve İstanbul'da düzenlenen 22. TKG programına on dokuz ülkeden kırk dokuz  katılımcı iştirak etmiştir.