TKG programlarına Özbekistan'dan katılan girişimciler, Türk Keneşi kapsamında kurulan Türk Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TCCI) ev sahipliğinde düzenlenen Türk İş ve Yatırım Forumu'na Kırgızistan'dan katılan TKG üyeleri onuruna 5 Ekim  2019 Cumartesi akşamı bir yemek düzenledi.

Özbekistan'dan 18. TKG üyesi AKRAM RADJABOV (sağdan 5.), 15. TKG üyesi MARIFJON KURBONOV (soldan 4.) ve 19. TKG üyesi AZİZ YODGOROV (soldan 2.) Türk Yatırım ve İş Forumu nedeniyle  başkent Taşkent'e gelen Kırgızistan'dan dönem arkadaşları ERKİNBEK DJOROEV (soldan 3.) ve ULUKMAN BAPAEV (sol başta) ile yeniden görüşmekten çok memnun oldular.     

12. TKG programına Özbekistan'dan katılan UMİD MAHMUDOV (soldan 5.) Kırgız TKG üyeleri ile tanışmaktan çok memnun oldu. 

16. TKG programına Kırgızistan'dan katılan MİRBEK OKENOV (soldan 2.), 19. TKG programı üyesi NURLANBEK DAMİNOV (soldan 3.) ve 21. TKG programı heyet başkanı ERMEK OMURALİEV (soldan 4.) Özbekistan TKG grubu üyelerinin kendilerine gösterdiği yakın ilgiden çok memnun oldular.

21. TKG programına Özbekistan'dan katılan İBRAHİM MUMİNOV (masa başında) dönem arkadaşı ve heyet başkanı ERMEK OMURALİEV (sağdan 3.) ile yeniden görüşmekten ve Kırgız TKG üyeleri ile tanışmaktan çok memnun oldu.     

12. TKG programı üyesi UMİD MAHMUDOV (sağdan 2.) TKG programlarının önemine inanmakta ve komşu ülkelerde yaşayan TKG üyeleri arasında güçlü dostluk ve ticari köprüler kurulması için işbirliği fırsatlarının değerlendirilmesi gerektiğini düşünmektedir.

Özbekisrtan'dan 19. TKG üyesi AZİZ YODGOROV (soldan 2.), 12. TKG programı katılımcısı UMİD MAHMUDOV (sağdan 4.), 5 Ekim 2019 Cumartesi günü  düzenlenen Türk İş ve  Yatırım Forumu'na katılarak, Kırgızistan'dan gelen 15. TKG üyesi ve Egemendik Türkiye Mezunları Derneği Başkanı ERKİNBEK DJOROEV (sağ başta),  21. TKG programı heyet başkanı ve Avrasya İş Adamları Kulubü Başkanıı ERMEK OMURALİEV (sağdan  2.), 16. TKG üyesi ve Egemendik Genel Koordinatörü MİRBEK OKENOV (sağdan 3.I), 19. TKG programı üyeleri ULUKMAN BAPAEV (soldan 3.) ve  NURLANBEK DAMİNOV'u (sol başta) Özbek TKG grubu tarafından düzenlenen akşam yemeğine davet etti.

TKG üyelerimiz arasında kurulan dostluk köprülerinden  memnuniyet duyulmaktadır.

18. TKG programına Kırgızistan'dan katılan SHAİLOBEK ASANOV (sağda) 5 Ekim 2019 Cumartesi günü düzenlenen Türk İş ve Yatırım Forumu nedeniyle Taşkent'te bulunduğu sırada, Özbekistan'dan dönem arkadaşı AKRAM RADJABOV (solda) ile yeniden buluşmaktan çok memnun oldu.