21. TKG programı üyesi MEHMET KOCAGÖL (sol başta) ve 18. TKG programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (soldan 3.) 2. MÜSİAD Hessen İnşaat ve Emlak Fuarı kapsamında  12 Nisan 2019  Cuma akşamı Frankfurt'ta  düzenlenen  gala yemeğine  katılan T.C. Berlin Büyükelçisi ALİ KEMAL AYDIN (sağdan 3.) ve Frankfurt Başkonsolosu BURAK KARATI (sağdan 4.) ile yakından ilgilendi.

18. TKG  programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (sol başta) ve 21. TKG programı katılımcısı MEHMET KOCAGÖL (sağdan 3.) protokol masasında konuklarla ilgilendi.

2. MÜSİAD Hessen İnşaat ve Emllak Fuarı gala yemeğine ait farklı fotoğraflara bu linkten ulaşılmaktadır.

Avrupa Olay gazetesinde yayınlanan fotoğraflı gala yemeği haberine ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

21. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı MEHMET KOCAGÖL (solda)  18. TKG Programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK'in (ortada) 2. MÜSİAD Hessen İnşaat  ve Emlak Fuarı kapsamında açmış olduğu stantını ziyaret ederek, başarılar diledi.

MÜSİAD Hessen Şubesi 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde 2. İnşaat ve Emlak Fuarını düzenledi.

Türkiye ve Almanya'dan 80 firmanın yer aldığı 2. MÜSİAD Hessen İnşaat ve Emlak Fuarı'nın açılış kurdelesini Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı  birlikte kesti.

2. MÜSAİD Hessen İnşaat ve Emlak Fuarı hakakında bilgi almak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır.

Sabah gazetesinde yayınlanan fotoğraflı  fuar haberine bu linkten ulaşmak mümkündür.

2. MÜSİAD Hessen inşaat ve Emlak Fuaraı'na ait farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır.  

Bizim Haber gazetesinde yayınlanan fuar haberine bu linkten ulaşılmaktadır. 

Bizim Haber gazetesinde yayınlanan fuardan farklı görüntülere ulaşmak için bu linkin tıklanması gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul'da düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK (ortada) akıllı kilitler, master-anahtar sistemleri, kartlı giriş sistemleri, yangına dayanıklı kapılar, kapı kapatıcı hidrolikler, panik kilitler, kapı aksesuarları pazarlayan şirket sahibidir. 14 yıl çalıştığı 85 yıllık Alman şirketini 2004 yılında sahiplerinden satın alarak çalıştığı şirketin patronu olmuştur. Frankfurt’a 25 km. uzaklıktaki Hanau şehrinde (IHK) Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısıdır.Almanya’da ilk kez bir Türk oda başkan yardımcılığı görevine seçilmiştir. Maintal Yabancılar Meclisi Başkanlığı görevini 15 yıldır sürdürmektedir. 

Almanya'dan 21. TKG Programı üyesi MEHMET KOCAGÖL (solda) anahtar teslimi  inşaat projeleri gerçekleştiren, yurt binası , iş yeri ve yap sat konutlar üreten  şirket sahibidir.  TİDHK, DTGB TDK  üyesidir.