Irak'tan 1. TKG programı üyesi HÜSEYİN BEYOĞLU (sağdan 2.) 2. Uluslararası Mersin Sempozyumu'na Türkmenistan'dan katılan konuşmacılarla tanışarak, Orta Asya'daki Türk soylu devletler ve Türk Dünyası hakkında sohbet etti.

1. TKG  Programı'na Kerkük kentinden katılan HÜSEYİN BEYOĞLU (sağdan 2.) 23- 25 Mayıs 2019 tarihleri arasında Mersin Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen "2. Uluslararası Mersin Sempozyumu” ve “2. Uluslararası Akdeniz Sempozyumu’na” katılarak, oturumları izledi, görüş ve değerlendirmelerini paylaştı.

TOBB tarafından Ankara, Bursa ve  İstanbul'da düzenlenen 1. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Irak'tan katılan HÜSEYİN BEYOĞLU emlak yatırımları sektöründe faaliyet göstermekedir. 

Mersin Üniversitesi tarafından düzenlenen sempozyum ve konferanslara ilişkin ayrıntılı bilgilere bu linkten ulaşmak mümkündür.

20. TKG programına Irak'ın Kerkük şehrinden katılan ABDULQADER SHAHEEN QADER - KADİR AGA BAYRAKTAR (soldan 2.) merkezi  Gaziantep'te  bulunan lojistik şirketi Altuntur Nakliyat'ın Basra Ofisi'ni 2019 mayıs ayının ilk günlerinde açarak, mal taşıma ve gümrükleme faaliyetlerini büyüttü.  

Başta İstanbul olmak üzere, özellikle güneydoğudaki kentlerden Irak'ın genelinde  çok sayıda kente karayolu taşımacılığı yapan Altuntur Nakliyat şirketinin yerel ortağı olan 20. TKG üyesi ABDULQADER SHAHEEN QADER arkadaşımızı kutluıyor, başarılar diliyoruz.    

20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı ABDULQADER SHAHEEN QADER (ortada) inşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren, turizm, nakliye ve dış ticaretle uğraşan döviz bürosu işleten şirket sahibidir. Irak İşadamları Birliği üyesidir.