Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Reklamcılık, fuar ve organizasyon hizmetleri, televizyon ve radyoculuk faaliyetleri konuusnd afaaliyet gösteren  38. Grup Meslek Komitesi Ekim 2018'de yapmış olduğu toplantıda;  Türkçe Konuşan Girişimciler Programı’nın gelecek yıl Antalya’da gerçekleştirilmesi için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) nezdinde girişimde bulunulmasını istedi.

"Türkçe Konuşan Girişimciler Programının ülkemiz ve bölgelerimiz için son derece faydalı bir çalışma olduğunu" vurgulayan komite üyeleri, bu çerçevede söz konusu “Türkçe Konuşan Girişimciler Programı”nın önümüzdeki yıl içinde Antalya Bölgesi’nde yapılması için TOBB’a şimdiden yazı yazılmasını istedi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu, komitenin isteğini olumlu bularak gerekli girişimlere başladı ve TOBB'a başvurdu.

2019 sonbaharında düzenlenmesi planlanan 22. TKG programının, Antalya TSO'nun daveti dikkate alınarak  2019 sonbaharında Ankara, Antalya, Isparta ve İstanbul illerini kapsayacak şekilde düzenlenmesi kararlaştırılmıştır. 

Antalya TSO  tarafından yayınlanan  ATSO Vizyon'da yayınlanan davet haberine bu linkten ulaşmak mümkündür.