20. TKG programına KKTC'den katılan İZZZET KÖROĞLU (ortada) BRT Kanalında EYLEM YILMAZ'ın (solda) konuğu oldu  ve üst düzey yönetici olarak görev yaptığı aile şirketi Sezer Köroglu Ltd'in faaliyetlerinii anllattı. Ayrıca minmarlık ve iç mimari mesleği ve sektörün özellikleri hakkında bilgi verdi. 

TOBB tarafından düzenlenen 20. TKG programı üyesi İZZET KÖROĞLU sohbet programı sırasında  gönüllü olarak görev aldığı Kızılay As Başkanlığı  ile GİAD (Genç İşadmları Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi olarak yürüttüğü  faaliyetleri anlattı. Kişisel  hobilerinden bahsetti. Özel ilgi alana giren fotoğraf çekmek, piyano çalmak ve çevre faaliyetlerinden söz etti.

20. TKG programı katılımcısı İZZET KÖROĞLU (sağdan 3.) 26 Ocak 2019  Cumartesi akşamı Golden Tulip Nicosia Hotel & Casino  otelinde düzenlenen "JCI Yılın Girişimcisi Ödül Töreni"ne katılarak ddestek verdi.

Ödül törenine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.

20. TKG üyesi İZZET KÖROĞLU (soldan 4.)  Kıbrıs Rum kesimindeki  bir proje toplantısına katılan Japonya Honda şirketinin çalışanlarından oluşan gruba Kuzey Kıbrıs'ın  ttarihi ve kültürel  varlıklarını tanıttı.

Kültür turuna  ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşılmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, istanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy'de  30 Eylül-12 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen  20. Türkçe Konuşan Girişimciler  Programı'nın Ankara ve İstanbul bölümüne  başkent Lefkoşa'dan katılan İZZET KÖROĞLU  ahşap mutfak üretimi yapan, iç mimari tasarım ve üretim faaliyetleri olan şirket sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Kıbrıs Türk Sanayi Odası üyesidir. Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir. Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı Lefkoşa Şubesi AS Başkanı görevini gönüllü olarak yapmaktadır.

Değerli arkadaşımızı soyal çevreye ilşkin duyarlı faaliyetleri nedeniyle  kutluyor, Dünyamızın daha yaşanılır bir yer olması konularındaki çabaları nedeniyle teşekkür ediyoruz.