Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından 30 Eylül-12 Ekim 2018 tarihleri arasında  Ankara, İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çorlu ve Çerkezköy'de  düzenlenen 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Pogramı'na yirmi ülkeden kırksekiz iş insanı  katılmıştır.

20. TKG programına katılan konuklarla yapılan söyleşiler TOBB tarafından yayınlanmakta olan Ekonomik Forum Dergisi'nin 291. sayısında 36-38. sayfalar arasında yayınlanmıştır.

20. TKG heyeti üyelerinin TOBB Başkanı  M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU ile yaptıkları görüşmenin  "Daha fazla ticaret yapın, zarar ederiz diye korkmayın"  başlıklı haberine ve konuklarla yapılan söyleşinin ayrıntılarına ve fotoğraflara ulaşmak için TOBB web sayfasına ait bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

01 Ekim 2018 Pazartesi  günü İkiz  Kulelerde gerçekşeşen "TOBB Başkanı ile Buluşma ve Sertifka Törenine" ait farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi önerilmektedir. 

TOBB Başkanı M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'nın facebook sayfasında yayınlanan "20. TKG Programı Sertifika Töreni Albümü"ne ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır. 

20. TKG programına ait farklı fotoğraflara ulaşmak için  Batı Trakya'dan EMRE MOUSTAFA tarafından hazırlanan 20. TKG grubunun fotoğraf albümüne ait bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.