Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 2. TKG programına Bulgaristan'ı temsilen katılan ve programda  heyet başkanlığı görevini üstlenen SEVGİNAR SERBEST (soldan 2.) ile 8 Eylül 2018 Cumartesi  akşamı geç saatlerde  İstanbul'da Cevahir Alışveriş Merkezinde buluştuk.

20. TKG programı aday üyesi EGEMEN GYUNER SERBBEST (sağ başta) ile  bu ziyaret vesilesi  ile tanıştık. 

Bir yakınlarının düğünü nedeniyle Bulgaristan'ın Haskovo kentinden karayolu ile  8 Eylül 2018 Cumartesi günü akşam saatlerinde İstanbul'a  ulaşan 2. TKG programı heyet başkanı SEVGİNAR NAZIM SERBEST (soldan 2.) TKG Ailesininm değerli bir üyesi ve kadim dostumuz olarak kızımızın babasını 01 Eylül 2018 Cumartesi günü  kaybetmiş olmamız nedeniyle başsağlığı dileklerini iletmek üzere oğlu 20. TKG programı aday üyesi  EGEMEN  GYUNER SERBEST (sağdan 2.) ve kuzeni le birlikte ziyaretimize geldi.

TOBB tarafından Ankara, Nevşehir ve Kayseri'de düzenlenen  2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'nda heyet başkanlığı görevini üstlenen SEVGİNAR NAZIM SERBEST (solda), petrol istasyonu, tarım, turizm, inşaat vb konularında faalliyet gösteren şirket sahibdir. AB Fonlarına başvurarak kiraz bahçesi kurmuştur.

Ayrıca 20. TKG programı katılımcısı küçük oğlu EGEMEN GYUNER SERBEST (sağda) ile birlikte Razgrad Dağlarında inşa ettikleri dağ otelini işletmektedir. 

İstanbul buluşmasına ait farklı fotoğraflara ulaşmak için TKG facebook sayfasının bu linkinin tıklanması gerekmektedir.