12. TKG programına Almanya'nın başkenti Berlin'den katılan SÜREYYA İNAL (sağdan 3.), 20 Ekim 2018 Cumartesi günü 14. TKG heyet başkanı REMZİ KAPLAN'ın (sol başta) başkanı olduğu TDU Türk Alman İşverenler Birliği üyelerine sunum yaparak, Türkiye'deki yatırımları ile ilgili vergi yükümlülükleri ve Türkiye ile Almanya arasındaki para transferlerinin kuralları hakkında bİlgi verdi. 

Berlin'de bulunan ha-ber-com  sitesinde yayınlanan TDU üyeleri için düzenlenen mali konferans haberinin farklı fotoğraflarına bu linkten ulaşmak mümkündür.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 8-19 Mayıs 2011 tarihleri arasında Ankara, Karaman, Konya ve İstanbul illerinde düzenlenen 12. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Almanya'dan katılan SÜREYYA İNAL (sağdan 3.), mali müşavirlik ve hukuk danışmanlığı yapan şirket sahibidir. MÜSİAD, DEİK  ve TD-IHK  üyesidir.

TOBB tarafından Ankara, Afyonkarahisar, Denizli ve İstanbul'da düzenlenen 14. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı heyet başkanlığı görevini üstlenen REMZİ KAPLAN Almanya'nın başkenti Berlin'de uzun yıllardır et sektöründe faaliyet göstermektedir. Döner üretim tesislerinin yanısıra KAPLAN adıyla et restoranı ve döner büfeleri de işletmektedir. Berlin ve Hamburg'daki döner işleme tesislerinden  Avrupa ülkelerindeki döner büfelerine ve Türk lokantalarına pişirilmeye hazır et ve tavuk döner göndermektedir. Türk-Alman İşverenler Birliği TDU kurucusu ve başkanıdır.