alt

20. TKG Üyesi KYIALBEK DYIKANOV   Uluslararası Gençlik ve Eğitim Platformu  UGEP'in Kırgızistan temsilcisi oldu. 04 Ağustos 2018 itibariye ataması gerçekleşen arkadaşımızı kutluyor, başarılar diliyoruz. 

Ankara, İstanbul, Tekirdağ ve Edirne'de düzenlenen 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'ten katılan KYIALBEK  DYIKANOV  yurtiçi  ve yurtdışı turizm hizmetleri sunan, yurt dışı eğitim ve staj programları düzenleyen ve kariyer danışmanlığı konularında faaliyet gösteren şirket sahibi ve üst düzey yöneticidir. Egemendik Türkiye Mezunlara Derneği ve  Kırgız Tur Operatörler birliği (KATO) üyesidir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 20. TKG programı katılımcısı KYIALBEK  DYIKANOV  Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi Turizm  ve İşletme Bölümü mezunudur. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde  İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. 

20. TKG programına Kırgızistan'dan katılan KYIALBEK  DYIKANOV  Kastamonu Üniversitesi ev sahipliğinde 19-21 Temmuz 2018 tarihlerinde düzenlenen "4. Uluslararası Türk Dünyası Turizm Sempozyumu"nda sunum yapmıştı. Turizm Sempozyumunun TKG web sayfamızda yayınlana habine bu llinkten ulaşılmaktadır..

Bars International Tourism, Education and Career Company şirketinin sahibi ve genel müdürü olan değerli arkadaşımız  KYİALBEK DYIKANOV'u kutlar, yeni görevinde başarılar dileriz.