alt

20. TKG programına Tacikistan'dan katılan  PARVINA SAYFULLOEVA aile üyeleri ile birlkte yaz tatili için Türkiye'yi tercih etti .10 Temmuz 2018 Salı günü  İstanbul  ziyareti sırasında kentin  tarihi ve turistik yörelerinin güzelliğini oğlu ve yakınları ile paylaştı. 

alt

TOBB tarafından düzenlenen 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı PARVİNA SAYFULLOEVA kafe ve restoran işletmeciliği, gıda ürünleri, temsilciliği yapan aile şirketinde üst düzey yöneticidir. Tacikistan Genç İşadamları Derneği ve Tacikistan SABO Vakfı üyesidir.

alt

20. TKG üyesi PARVİNA SAYFULLOEVA  (solda) aile üyeeleri ve yakınları ile birikte Türkiye sahiilerini ziyaret etmekten mutluluk duydu. İstanbul'dan sonra Muğla ilinin ünlü tatil yöresi Fethiye  ilçesine giderek, Ölüdeniz'i ve Kayaköy'ü gezdi, Saklıklent kanyonunda yürüdü.  Türkiye kıyıları gezisi frotasında  İzmir'in popüler tatil beldeleri Kuşadası  ve Foça'da da vardı.

20. TKG üyesi PARVİNA SAYFULLOEVA'nın Türkiye sahillerindeki yaz tatili izlenimlerine arkadaşımızın facebook sayfaasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.