alt

TOBB tarafından düzenlenen 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Türkmenistan'dan katılan DOVRAN ORAZGYLYJOV  sık sık Türkiye'yi ve özellikle İstanbul'u ziyaret etmektedir.

alt

2018 Temmuz ayının ilk günlerinde  İstanbul'da toplantılara katılan ve iş görüşmeleri yapan 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyesi DOVRAN ORAZGYLYJOV  Temmuz ayının ilk yarısında eşi ve çocukları ile birlikte İstanbul ve İzmir'de tatil yapma fırtsatını değerlendirdi.

DOVRAN ORAZGYLYJOV'un Türkiye sahillerind egerçekleşen yaz tatiline ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu inkten ulaşmak mümkündür.

TOBB tarafından düzenlenen 20. TKG programı katılımcısı Dr. DOVRAN ORAZGYLYJOV Türk ve yabancı şirketlere hukuk, yönetim, muhasebe konularında hizmet sunan, medya, tercüme, eğitim ve insan kaynakları konularında faaliyet gösteren, “Atavatan Türkmenistan” internet gazetesini yayınlayan şirketler grubu sahibidir.

alt

20. TKG üyesi DOVRAN ORAZGYLYJOV  Afyonkarahisar'da ve yakın çevresinde bulunan termal tesislerde inceleme yapmak ve sağlık turizmi konusunda bilgi almak üzere 7-10 Mayıs 2018 tarihleri arasında T.C. Aşkabat Kültür Müşavirliği tarafından düzenlenen çalışma gezisine katılmıştı. 

Afyonkarahisar termel çalışma ziiyaareti konusunda TKG web sayfasında yayınlanan habere bu linkten ulaşmak mümkündür.