alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 7. TKG programına Kuzey Makedonya'dan katılan SABİT UMER Hollanda'nın Amsterdam kentinde 29-30 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenen PLMA's World of  Private Label (Özel Markalar) Fuarında şirketinin ürettiği bulaşık süngerlerinin tanıtımını yaptı.

Halen İngiltere, italya ve Belçika firmaları için özel etiketli temizllik malzemesi üreten 7. TKG üyesi SABİT UMER ile 19. TKG üyesii HASAN UMER arkadaşlarımızı kutluyor ve başarılar dilliyoruz. 

PLMA’s World of Private Label Fuarı 29-30 Mayıs 2018 tarihleri arasında Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenmiştir.

1986 yılından beri her yıl, özel etiketli ürünler sektörüne yönelik olarak düzenlenen PLMA’s World of Private Label Fuarı, üretici, satın almacı, parakendeci ve tedarikçileri uluslararası yelpazede bir araya getirmektedir.

Fuara “İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB)” tarafından milli katılım organizasyonu düzenlenmiş olup, etkinlikte 47'si milli katılım olmak üzere 94 Türk firması yer almıştır.

41.625 m2 alana kurulan fuarda 69 ülkeden 2583 katılımcı yer almış, 110 ülkeden 14.500'ün üzerinde profesyonel ziyaretçi tarafından ziyaret edilmiştir.

Söz konusu fuar, Amsterdam’ın Avrupa’da ticari ve lojistik açıdan taşıdığı kendi özgü konumuyla bağlantılı olarak anılan sektörler ve satış kanalları bağlamında önemli bir uluslararası fuar niteliğindedir. Ülkemiz firmalarının “PLMA’s World of Private Label Fuarı”ndaki varlıkları Türkiye’nin ihracat potansiyeli ve görünümü açısından büyük değer taşımaktadır.

T.C. Ekonomi Bakanlığı web sayfasında yayınlana fuar haberine bu linkten ulaşılmaktadır.

alt

7. Türkçe Konuşan Girişimciiler Programı'na Makedonya'dan katılan SABİT UMER, 19. TKG programı katılımcısı kardeşi HASAN UMER ile birlikte  ürettikleri temizlik bezi ve bulaşık süngeri markasının  Avrupa ülkelerindeki tüketicilere tanıtmak ve pazar payını artırmak amacıyla fuarlara katılmanın önemine inanmaktadırlar. 

alt

Özel etiketli ürünler sektörüne yönelik olarak, her yıl düzenlenen “PLMA's World of Private Label” uluslararası ticaret fuarına, İKMİB tarafından bu yıl 29-30 Mayıs tarihlerinde, 10’uncu defa Türkiye Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirildi. 30 yılı aşkın süredir düzenlenen fuarda bu yıl, kozmetik, kişisel bakım, temizlik, plastik ev eşyaları, ambalaj ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren 47'si milli katılım olmak üzere 94 Türk firması yer aldı. 

Amsterdam’da gerçekleştirilen “PLMA's World of Private Label” fuarını, T.C. Amsterdamhttps://www.tobb.org.tr/Sayfalar/AnaSayfa.php Başkonsolosu Tolga Orkun, İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, T.C. Rotterdam Ticaret Müşaviri Ömer Tarık Gençosmanoglu ve İMMİB Genel Sekreteri Armağan Vurdu ziyaret etti.

Dünyadan yaklaşık 69 ülkeden 2583 katılımcı ve 38 ülkeden 57 ülke pavilyonun yer aldığı “PLMA's World of Private Label” fuarı, yeni ürünler bulmaları, yeni temaslarda bulunmaları ve özel etiket programlarının gelişmesine katkı sağlayacak yeni fikirler keşfetmelerine yardımcı olmak için perakendecileri, üreticilerle bir araya getirdi.

Dünya gazetesinde yayınlanan fuar haberine bu linkten ulaşmak mümkündür.