alt

5. TKG programına Afganistan'dan katılan ZARİF RAHMETOĞLU (sağ başta) 24 Haziran 2018  Pazar günü yapılacak T.C. 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde, İstanbul ili 2. Bölgeden aday adayı olmak üzere Adalet ve Kalkınma Partisi'ne başvurdu.   

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara ve İstanbul illerinde düzenlenen  5. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı'na Afganistan'dan katılan ZARİF RAHMETOĞLU inşaat sektöründe faaliyet gösteren, Afganistan'da anahtar teslimi hastane projeleri gerçekleştiren HUMA Grup şirketlerinin sahibidir. Ayrıca inşaat malzemeleri üretimi ve ilaç ticareti yapmaktadır. Programdan sonra aile üyeleriile birlikte Ankara'ya yerleşmiştir. 

5. TKG üyesi ZARİF RAHMETOĞLU'nun aday adaylığı açıklamasına ve farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

12. TKG programına Azerbaycan'dan  katılan SAMİR İSGENDEROV (sağda) 24 Haziran 2018  Pazar günü yapılacak T.C. Milletvekili seçimlerinde, Ankara ilinden aday adayı olmak üzere Adalet ve Kalkınma Partisi'ne başvurdu. 

12. TKG programına Azerbaycan'dan katılan SAMIR NATIQOGLU ISGANDAROV  programdan sonra Ankara'da ofis açarak, Avrasya ülkelerinde iş yapmakisteyen şirketlere başta enerji olmak üzere yatırım ve ticaret konularında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

TOBB tarafından Ankara, Konya, Karamanve İstanbul'da düzenlenen 12. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı üyesi SAMİR İSGENDEROV'un aday adaylığı açıklamasına ve farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

18. TKG programına Almanya'dan katılan SALİH TAŞDİREK (sağ başta) 24 Haziran 2018  Pazar günü yapılacak T.C. Milletvekili seçimlerinde, Nevşehir ilinden aday adayı olmak üzere Adalet ve Kalkınma Partisi'ne başvurdu. 

TOBB tarafından  düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı heyet başkanı SALİH TAŞDİREK akıllı kilitler, master-anahtar sistemleri, kartlı giriş sistemleri, yangına dayanıklı kapılar, kapı kapatıcı hidrolikler, panik kilitler, kapı aksesuarları pazarlayan şirket sahibidir. 14 yıl çalıştığı 85 yıllık Alman şirketini 2004 yılında sahiplerinden satın alarak çalıştığı şirketin patronu olmuştur. Frankfurt’a 25 km. uzaklıktaki Hanau şehrinde  (IHK) Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısıdır.Almanya’da ilk kez bir Türk oda başkan yardımcılığı görevine seçilmiştir. Maintal Yabancılar Meclisi Başkanlığı görevini 15 yıldır sürdürmektedir. 

18. TKG heyet başkanı SALİH TAŞDİREK'in aday adaylığı açıklamalarına ve farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşmak mümkündür.