alt

18. TKG programına Irak'ın Kerkük kentinden katılan YOUNUS ADNAN YOUNUS (sağdan 3.) 17- 20 Nisan 2018 tarihleri arasında yeni mal siparişleri için İstanbul'da bulunduğu sırada,  hemşerileri ile renkli sofralarda hasret giderdi.

alt

18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı  üyesi YOUNIS ADNAN YOUNUS'un (sağda) İstanbul izlenimlerine ait  fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul'da düzenlenen 18. TKG programına Irak'tan katılan YOUNUS ADNAN YOUNUS (DEMİRCİ) kadın giyim ürünleri toptan ve perakende ticareti ile ilgilen şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası üyesidir.

alt

15. TKG programına Irak'ın  Kerkük'ten katılan MUHAMAD M. TAHER  (sağdan 2.) iş görüşmeleri yapmak ve yeni bağlantılar kurmak amacıyla  16-18 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir'i ziyaret etti.

MUHAMAD M. TAHER'in  İzmir ziyaretine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasının bu linklinden ulaşmak mümkündür.

alt

15. TKG üyesi MOHAMAD M. TAHER (sağda) iş görüşmeleri nedeniyle izmir'de bulunduğuu sırada, iş arkadaşı ile birlikte kentin turistik bölgelerini de gezdi. 

TOBB tarafından Ankara, Gaziantep, Malatya ve İstanbul'da düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girimciler Programı'na katılan MOHAMAD  M. TAHER boya ve kimyasallar başta olmak üzere inşaat malzemeleri ticareti yapan şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası ve Kerkük Türkmen İşadamları Derneği yönetim kurulu üyesidir.

alt

15. TKG programı katılımcısı  MUHAMAD M. TAHER (sağda) İstanbul'da bulunduğu sırada, 20 Nisan 2018 Cuma günü bayisi olduğu  Kale Grubunu ziyaret ederek, yeni mal siparişleri  konusunda görüşmeler yaptı.

15. TKG programı üyesi MUHAMAD M. TAHER 'in Kale  Grup ziyaretine ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşılmaktadır.