alt

5. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı MERAB NAKASHİDZE  (sağda)  2017 Kasım ayının son günü  Boğaziçi Köprüsü manzarasında dostları ile hasret giderdi.

5. TKG üyesi MERABİ  NAKASHİDZE Gürcistan'ın Karadeniz kıyısındaki  Batum şehrinde yaşamakta ve inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Ayrıca sıon dönemde sağlıks ektörü ile ilgişklkenmekteve Acara Özerk Cumhuriyeti'nde bir hastane yatırımını gerçekleştirmek amacıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile işbirliği görüşmelerini sürdürmektedir.

alt

10. TKG programına Almanya'dan katılan SEMİH KURTULUŞ (sağda) 2018'in gelişini Boğaziçi Köprüsü  manzarasında teknede kutladı.

TOBB tarafından düzenlenen 10. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı SEMİH KURTULUŞ, Hannoveryakınlarında hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirket sahibidir.  İşe yerleştirme, esnek işgücüne yönelik çalışmalar yapmakta ve şirketlere dönemsel işgücü sağlamaktadır. 

alt

18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı  katılımcısı ZAMİR CUNGU (solda) 2017 yılının Aralık ayındaki İstanbul turunda oğluna özel rehberlik yaptı ve Boğaziçi Köprüsü manzarasında çekilen aile fotoğrafı ile  bu özel günü belgeledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 18. TKG programına Arnavutluk'tan katılan ZAMİR CUNGU bir süre önce sektör değiştirerek, turizm sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

18. TKG üyesi ZAMİR CUNGU'nun oğlu ile paylaştığı İstanbul gezisi fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasına ait olan bu linkten ulaşılmaktadır.

alt

19. TKG programında heyet başkanlığını üstlenen ŞENER SABRİ (sağda) karısı FATMEGÜL HÜSEYİN'i  (solda) 26.  evlilik yıldönümü kutlaması için 19 Kasım 2017 Pazar günü Conrad Otel'in Boğaziçi Köprüsü manzaralı lokantasında akşam yemeğine davet etti. 

Yıldönüm yemeğine ait farklı fotağraflara ŞENER SABRİ'nin facebook sayfasının linkinden ulaşmak mümkündür.

19. Türkçe Konuşan  Girişimciler Programı katılımcısı ŞENER SABRİ ev tekstili, sanayi tekstili, otel ve restoranlar için tekstil ürünleri, tekstil dokuları üretimi, ithalatı ve ihracatı yapan Global Textile Group şirketinin sahibidir. Ayrıca antrepo sahibidir ve depoculuk, antrepoculuk hizmeti vermektedir. Uluslararası ticaret yaparak başta tekstil olmak üzere çok sayıda ürün gruplarıyla yurt içinde ve yurt dışında alım satım yapmaktadır.