alt

2. TKG programı üyesi MELEK AMET (soldan 5.) Romanya Demokrat Türk Birliği tarafından 18 Aralık 2017  Pazartesi günü Köstence'de düzenlenen "Ulusal Azınlıklar Günü" kutlama törenine  dernek üyesi  arkadaşlaraı ile biirlikte katıldı. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen 9. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı DURIE ACCOIUM (solda) Romanya’da  şirket kuran Türkiyeli firmalara muhasebe ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Romanya Demokrat Türk Birliği kadın Komisyonu yönetiminde görev üstlenmiştir. 

Romanya Ulusal Azınlıklar Günü resepsiyonuna ait farklı fotoğraflara RDTB'nin facebook albümüne ait  bu linkten ulaşıılmaktadır.

alt

TOBB tarafından Ankara, Kayseri ve Nevşehir'de düzenlenen 2. TKG programına katılan MELEK AMET (sağ başta)  porselen, temizlik malzemesi, plastik ürünler, hediyelik eşya ve zücaciye ticareti yapan şirket sahibidir. Romanya Demokrat Türk Birliği Kadın Komisyonu Başkanı olarak görev yapmaktadır. 

Romanya Demokrat Türk Birliği TİKA'nın katkılarıyla 18 Aralık 2017 tarihinde Köstence'de Romanya Ulusal Azınlıklar Günü için düzenlediği  törene, üyeler ve diğer azınlık temsilcileri katıldı.

Romanya Ulusal Azınlıklar Günü kutlama törenine ait farklı footğraflaara MELEK AMET'in facebook sayfasına ait bu linkten ulaşılmaktadır.