alt

TOBB tarafından düzenlenen 13. TKG Programı katılımcısı SOLTAN KHAPCHAEV  (solda)  tatil nedeniyle KKTC'de bulunduğu sırada, 3 Kasım 2017 Cuma günü 6. TKG programı üyesi  RAMAZAN GÜNDOĞDU'yu (sağda)  iş yerinde ziyaret etti.  

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 60. kuruluş yıldönümü nedeniyle  12-13 Eylül 2012 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen TOBB'un 60. Yıl Kutlama törenlerine ve TOBB Uluslararası İş Forumu'nda tanışan 13. TKG üyesi  SOLTAN KHAPCHAEV (ortada) ve 6. TKG programı katılımcısı RAMAZAN GÜNDOĞDU  (sağda) TKG programlarının kurduğu işbirliği ağlarının ve dostluk köprüsünün önemine inanmaktadırlar.

TKG web sayfasında yayınlanmakta olan 60. YIl etkinlikleri haberine bu linten ulaşılmaktadır. 

alt

TOBB arafından Ankara ve İstanbul'da  düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına KKTC'den katılan RAMAZAN GÜNDOĞDU (sağda), Gazi Mağusa'da   tersane işletmektedir. Ayrıca  Girne'deki yat limanı,  Delta Marina'nın sahibidir. Kuzey Kıbrıs Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesidir. KKTC siyaseti ile aktif olarak ilgilenmektedir.

alt

13. TKG programına Rusya Federasyonu'nun Karaçay Özerk Bölgesinden katılan SOLTAN KHAPCHAEV (sağda) emlak kiralama ve yönetimi, kış sporları ve doğa sporları alanında faaliyet gösteren şirket sahibidir. Programdna sonra İzmir'de yüksek lisans öğrenimine devam etmiştir. Halen Moskova'da T.C. Ticaret Müşavirliğinde yerel uzman olarak görev yapmaktadır.

TOBB 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kataılımcısı  ve TKG Grup Sözcüsü RAMAZAN GÜNDOĞDU (solda) SOLTAN KHAPCHAEV ile yıllar sonra yeniden görüşmekteen duyduğu memnuniyeti ifade etti ve T.C.Moskova Ticaret Müşavirliğindeki  önemli görevinde başarılar diledi. 

Farklı ülkelerde yaşayan, farklı sektörlerde faaliyet gösteren, farklı yaşlarda ve farklı  TKG gruplarının üyelerinin TKG etkinlikleri sayesinde tanışarak, dostluk kurmalarını ve işbirliği yapmalarını memnuniyetle karşılıyor ve çok önemsiyoruz.  Arkadaşlarımıza bu buluşma nedeniyle teşekkür ediyoruz.