alt

2. TKG programına Romanya'nın Köstence kentinden katılan Romanya Demokrat Türk Birliği Kadın Komisyonu başkanı MELEK AMET (soldan 2.) ve maçin Şube başkanı LEMAN  TALİP (sol başta) 18 Ekim 2017 Çarşamba günü kırk kişilik bir heyetle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ni ziyaret etti.  

alt

2. TKG programına Romanya'nın Köstence şehrinden katılan MELEK AMET (önde, soldan 2.) beraberinde Romanya Demokrat Türk Birliği Kadın Komisyonu üyelerinden oluşan 40 kişilik bir heyetle öğle yemeğinde TOBB'un konuğu oldu.

Romanya Demokrat Türk Birliği heyetinin TOBB ziyaretine ait özel albüme bu linkten ulaşılmaktadır.  

alt

2. TKG programı katılımcısı  MELEK AMET  (sağ başta) ve Maçin Şube Başkanı LEMAN TALİP (sağdan 2.), TOBB ziyareti sırasında Rize Ticaret Borsası Genel Sekreteri İSMAİL KOCAMAN (soldan 2.) ile tanışınca,  Romanya Demokrat Türk Birliği üyelerinin Doğu Karadeniz bölgesine yapacakları ziyaretin hazırlıklaraında  işbirliği yapmak için ilke olarak anlaştılar. 

alt

Kadın Komisyonu üyeleri ile Birlikte Bursa, Konya, Kapadokya gezisini tamamladıktan sonra ANITKABİR'i ziyaret etmek üzere başkent Ankara'ya gelen 2. TKG üyesi MELEK AMET  (soldan 2.) 12 yıl sonra yeniden TOBB'da olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

TOBB tarafından Ankara, Kayseri ve Nevşehir'de düzenlenen 2. TKG programına katılan MELEK AMET porselen, temizlik malzemesi, plastik ürünler, hediyelik eşya ve zücaciye ticareti yapan şirket sahibidir. Romanya Demokrat Türk Birliği Kadın Komisyonu Başkanı olarak görev yapmaktadır. 

alt

2. TKG programı katılımcısı MELEK AMET (sağdan 2.) ve LEMAN TALİP (soldan 2.)  Türkiye Odalar ve Borsalar Birlliği'nde bulunan  Atatürk Köşesini ziyyaret etmekten özel bir memnuniyet duydular.

Romanya Demokrat Türk Birliği Kadın Komisyonu heyetinin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ziyaretine ziyareti ile ilgili olarak, TKG facebook sayfasında yayınlanan farklı  fotoğraflara ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır. 

alt

2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı MELEK AMET (solda) TOBB Balkan ülkeleri sorumlusu, TOBB-ETÜ Uluslarrarası İlişkiiler Bölümü mezunu  DAMLA ÇAĞLAR TUFAN  (sağda) ile tanışmaktan çok memnun oldu ve Haziran 2018'de  düzenlenecek "Balkanlarda Türk Kadını" çalıştayına konuşmacı olarak davet etti.

alt

TOBB'un Balkan Ülkeleri Sorumlusu DAMLAÇAĞLAR TUFAN (sağda) Romanya Demokrat Türk Birlliği  Maçin Şube Başkanı LEMAN TALİP' e (solda) Romanya konusunda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve  heyetinTOBB  ziyaretinin verimli geçmesi için özel  çaba göstererek, heyet üyeleri ile yakından ilgilendi.