alt

10. TKG programına İran'ın başkennti Tahran'dan katılan HOSSEİN MEHRDAD ARİAN  "Bangalore Health Care Fuarı'na katılmak üzere 11 Ekim 2017 Çarşamba günü Doha üzerinden  Hindistan'a gitti.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara ve İstanbul illerinde düzenlenen 10.TKG programına İran'ın başkenti Tahran'da katılan HOSSEİN MEHRDAD ARİAN temizlik makineleri ithalatı  yapan şirket sahibidir. Ege Bölgesinde İzmir yakınlarında  üretim yapan makine üreticilerinin temsilciliğini yapmaktalar. İran Ticaret Sanayi ve Madenler Odası üyesidir. Yarı zamanlı olarak İzmir'e yaşamaktadır. Ege Bölgesi İran İşbirliği Derneği'ni kurmuştur. 

alt

11. TKG programına KKTC'den katılan AKAN OZA 2017 Temmuz ayının ikinci yarısında arkadaşı ile birlikte Thailand'a gidderek, ünlü ttatil yöresi Puket'te gönlünce tatit yaptı.

11. Türkçe  Konuşan Girişimciler programı lkatılımcısı AKAN OZA'nın  Puket tatiline ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşılmaktadır. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Konya ve İstanbul illerinde düzenlenen 11. Türkçe  konuşan  Girişimciler programına KKTC temsilcisi olarak katılan AKAN OZA aile şirketi Oza Kahve'nin ortağı ve üst düzey yöneticisidir.