alt

Makedonya'dan 4. TKG üyesi ESFER ALİ  (solda)  Sportoto Süper Ligde şampiyon olan Beşiktaş Futbol Takımı'nın  3 Haziran  2017 Cumartesi günü İstanbul'da, Vodafone Arena'da oynadığı son maça ve şampiyonluk kutlama törenlerine oğlu ile birlikte katıldı.

Spor Toto Süper Lig'de şampiyon olan Beşiktaş, sezonun son haftasında Osmanlıspor'u 4-0 yendi. Kara kartal, maç sonunda düzenlenen törenle kupasına kavuştu.

N TV haber sitesidne yayınlanan şampiyonluk maçı haberine ulaşmak için bu linklin tıklanması yeterli olacaktır. 

4. TKG üyesi ESFER ALİ'nin  Beşiktaş'ın  şampiyonluk maçı ve maç sonrası kutlamalara ait farklı fotoğrafllaraına ulaşmak için arkadaşımızın facebOok sayfasına ait bu linkin ziyaret eilmesi öneerilmektedir.

TOBB tarafından Ankara, Nevşehir, Kayseri ve İstanbul'da  düzenlenen  4. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Makedonya'dan katılan ESFER ALİ,  programdan sonra yahoo mail grubu kurarak, katılımcıların arasında bugüne kadar etkin bir şekilde kullanılmakta olan önemli bir iletişim köprüsü gerçekleştirmiştir.  Üniversite öğrenimini Ankara'da yapan ESFER ALİ, halen Üsküp'te inşaat sektöründe faaliyet gösteren CEVAHİR HOLDİNG'de yönetici olarak görev yapmaktadır. 

alt

4. TKG programı heyet başkanı Kosova'dan ŞARIK CİBO 3 Haziran 2017 Cumartesi günü oynanan Beşiktaş'ın süper ligdeki son maçını izlemek ve  şampiyonluk kutlamalarına katılmak üzere yakın arkadaşları ile birlikte Vodafone Arena'da yerini aldı.

ŞARIK CİBO'nun  Beşiktaş'ın şampiyonluk maçına  ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından  Ankara, Nevşehir, Kayseri ve İstanbul illerinde düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler  programında heyet başkanlığı görevini üstlenen ŞARIK CİBO, Kosova'nın ağırlıklı olarak Türkçe konuşulan  Prizren şehrinde yaşamaktadır. İş elbiseleri ticareti, inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.  Asma tavan, bina iç dekorasyonu ve dış cephe kaplamaları ve dekorasyonları,  profil imalatları, UD,CD,UV alçıpan,dış fasadalar işleri  yapmaktadır. Bu kapsamda gerekli malzemelerin üretimini de yapmaktadır. Ayrıca PROTEX  adlı şirketi ile, Arnavutluk'ta iş elbiseleri ve iş ayakkabıları üreten İtalyan kökenli Cofra şirketinin Kosova bayisi olarak çalışmaktadır.  

alt

Makedonya'dan 19. TKG üyesi  HASAN UMER, Beşiktaş Futbol takımının şampiyon olmasını  5 Haziran2017 Pazartesi akşamı Üsküp'te Philip II Arena'da  düzenlenmen törende  oğlu ve arkadaşları le birlikte kutladı.

19. TKG üyesi HASAN UMER'in  Kartal'ın şaampiyonluk sevincine ait farklı fotoğraflaraına arkadaşımızın facebook sayfaasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.  

Beşiktaş taraftarlarının Üsküp'te düzenlediği kutlama törrenleri Makedonya basınında yer aldı. Fotoğraflı habere ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır. 

TOBB tarafından düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Makedonya'dan katılan HASAN UMER temizlik malzemesi (bulaşık süngeri, temizlik bezleri, yer bezleri, sünger vb) üretimi yapan ve tüm Balkan ülkelerine ihraç etmekte olan  aile şirketinde ortak ve yöneticidir.

alt

Makedonya'dan 18. TKG üyesi MUAAZ EMİN Beşiktaş'ın şampiyonluk maçını evinde oğlu ve yeğenleri ile birlikte izledi.

TOBB, 18. TürkçeKonuşan Girişimciler programı katılımcısı MUAZ EMİN  Digitürk Balkanlar genel bayisi olan ve uydu anten satış, kurulum ve servis hizmetleri veren şirket sahibidir. Makedonya Türk İşadamları Birliği ve Köprü Derneği üyesidir. 

alt

10. TKG programına Almanya'dan katılan SEMİH KURTULUŞ işadamı amcaası ile birlikte Almanya'da Hannover şehri yakınlarındaki  Eicklingen isminde bir köyde düzenlenen  Futbol Turnuvasına katılan  Besiktas Istanbul U11 takımı oyuncuları ile ilgilenerek, destek verdiler. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Beypazarı ve İstanbu'da düzenlenen 10. TKG programına Almanya'dan katılan SEMİH KURTULUŞ, istihdam sektöründe  hizmet sağlayan şirket sahibidir.

Beşiktaş’ın U-11 takımı, Domino’s Cup’ta, aralarında Juventus, Schalke, Leverkusen, Hannover, Rb Leipzig, Köln, 1860 Munchen, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin olduğu 60 takım arasından sıyrılarak dördüncü oldu. Yarı finalde Bochum’a elenen Beşiktaş ekibi, Bayern Münih ile oynadığı üçüncülük maçını kaybetti ve turnuvayı dördüncü tamamladı.

 

Hürriyet Süper Arena web sayfasında yayınlanan fotoğraflı habere bu linkten ulaşmak mümkündür.