alt

Deliorman Girişimciler Derneği tarafından Bulgaristan'ın Varna şehrinde  Hotel Cherno Varna'da 3 Haziran 2017 Cumartesi günü düzenlenen  toplantı 19. TKG  üyesi AYAN BASRİ SAKALLA (sol baştas), 2. TKG programı katılımcısı AZİZ SADULA (soldan 2.) ve 18.TKG üyesi MUSTAFA AHMEDOV'un (soldan 3.) aynı platformda buluşmasını sağladı.

Deliorman Kuzeydoğu Bulgaristan İşadamları Derneği'nin yönetiminde görev alann  ve sorumluluk üstlenen değerli üyelerimizi kutluyor, başarılar diliyoruz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul  illerinde düzenleneen 18. TKG programına Bulgaristan'dan katılan MUSTAFA AHMEDOV Türkiye’den Bulgaristan ve Romanya’ya makine ithalatı yapan şirket sahibidir. Deliorman Kuzeydoğu Bulgaristan İşadamları Derneği Başkanı olarak görev yapmaktadır. 

TOBB tarafından Ankara, Nevşehir ve Kayseri illerinde düzenlenen  2. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bulgaristan'dan katılan AZİZ SADULA  konserve fabrikası sahibidir. Ayrıca inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

TOBB tarafından düzenlenen  19. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan AYAN BASRİ SAKALLA tekstil sektöründe toptan ve perakende ticaret yapan şirkette yönetici olarak çalışmaktadır. Deliorman Girişimciler Derneği üyesidir. 

Deliorman Kuzeydoğu Bulgaristan İşadamları Derneği hakkında ayrıntılı bilgiye bu linkten ulaşmak mümkündür.  

18. TKG üyesi  MUSTAFA AHMEDOV'un dernek başkanlığa seçilmesi hususunda TKG web sayfasında yayınlanmakta olan habere bu linkten ulaşılmaktadır.