alt

TOBB tarafından düzenlenen 18. TKG programına Makedonya temsilcisi olarak katılan MUAZ EMİN  (sağda) arkadaşları ile birlikte Dubai'de bulunduğu sırada  17 Mart 2017 Cuma günü ünlü Burj Khalifa kulesini ziyaret etti.

TOBB tarafından  Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul illerinde düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Makedonya temsilcisi olarak katılan MUAZ EMİN Digitürk Balkanlar genel bayisi olan ve uydu anten satış, kurulum ve servis hizmetleri veren şirket sahibidir. Makedonya Türk İşadamları Birliği ve Köprü Derneği üyesidir. 

alt

12. TKG programına  Almanya'dan katılan MUHAMMED ERTURAN danışmanlık yaptığı proje kapsamında tesis inceleme ve yönetim kadrosuna danışmanlık ile koçluk.eğiitmi vermek üzere 8-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai şehrini ziyaret etti ve ünlü Burj Khalifa kulesinin bulunduğu meydanda bu ziyareti belgeledi.

12. TKG üyesi MUHAMMED ERTURAN'ın Dubai izlenimlerine ait farklı fotoğraflara ulaşmzk için arkadaşımızın facebook albününe ait bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir. 

Türiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Konya, Karaman ve İstanbul'da düzenlenen 12. TKG programına katılan MUHAMMED ERTURAN şirketler için organizasyon, üretim, verimlilik ve karlılık artırma, muhasebe, ticaret ve yatırım danışmanlığı hizmetleri sunan, Almanya genelinde fuar hizmetleri ve fuar organizasyonu hizmetleri veren şirket sahibidir. ATGIAD, TD-IHK ve IHK-Stuttgart üyesidir. Stuttgart TSO Meclis Üyesi ve Avrupa Türk Genç İşadamları Derneği ATGİAD Onursal Başkanıdır.  

alt

11. TKG programına Batı Trakya temsilcisi olarak katılan HÜSEYİN KASAPOĞLU (sağda) eşi ile birlikte 19 Eylül 2017 Salı günü Dubai'yi ziyaret ederek, ilginç mimari eserler ile dolu kenti gezdi.

11. TKG üyesi HÜSEYİN KASAPOĞLU'nun  Dubai gezisine ait  farklı fotoğraflara  arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşılmaktadır. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Konya ve İstanbul'da düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Yunanistan'ın Gümülcine şehrinden katılan HÜSEYİN KASAPOĞLU yaklaşık beş yıldır, Londra'da yaşmakta ve çalışmaktadır.

alt

TOBB tarafından düzenlenen 10. TKG programına Türkmenistan'dan katılan  BATYR JANYEW  (sağda)  arkadaşları ile birlikte 17-19 Mayıs 2017 tarihleri arasında BAE'nin başkenti Abudhabi'yi  ve Dubai şehrini ziyaret ederek pazar araştırmaları yaptı. 

Dubai'de bulunduklar sırada Holiday Inn - Al Barsha'da konaklayan BATYR JANYEW ve arkadaşları Abudabi'de  Holiday Inn Abu Dhabi Downtown  oteinde konakladılar.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Beypazarı ve İstanbul'da düzenlenen 10. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Türkmenistan'dan katılan otomobil satışı, hırdavat, mermer, ankraj malzeme  satışı, ithalat işleri, inşaatlarda alçı ve boya  taşeronluğu yapan ve döner kebap lokantası işleten şirket sahibidir.