alt

Bulgaristan'dan 11. TKG üyesi AYDUVAN SAİDOV (sağda) 14-19 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Paris seyahati sırasında kızı ile birlikte Disneyland Eurapa Park'da renkli ve neşeli anlar paylaştı. 

alt

11. TKG programı katılımısı AYDUVAN SAİDOV'un Disneyland eğlence parkı ziyaretine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.   

11. TKG üyesi AYDUVAN SAİDOV'un Paris gezisine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşılmaktadır. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bulgaristan'dan katılan AYDUVAN SAİDOV, havuz, spa sektörüne yönelik projelendirme, yapım ve bakım hizmetleri veren şirket sahibidir.

alt

11. TKG programına bUlgaristan'dan kataılan Avukat DENZ SAİDOV (soldan 2.) eşi ve yakın arkadaşları ile birlikte 12 Mayıs 2017 Cuma günü ünlü Eiffel Tower (Eyfel Kulesi) önünde geleneksel Paris fotoğrafında yer aldı.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Konya ve İstanbul'da düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bulgaristan'dan katılan DENİZ SAİDOV  (sol başta) halen İstanbul'da Kanyon Ofis Kule'de faaiyet gösteren hukuk şirketinde   Türkiye, Balkanlar, Orta Avrupa'da yatırım ortamı, şirkeler arası  ortaklıklar vb konularda  danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

11. TKG üyesi DENİS SAİDOV'un Paris ziyaretine ait farklı fotoğraflaa arkadaşımızın facebook s ayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür. 

alt

13. TKG programına KKTC'den katılan MUSTAFA AYDIN, 2 Haziran  2017 Cuma günü, tatil yapmak, dinlenmek, çevreyi gezmek, kafe (yiyecek/içecek) sektöründeki son gelişmeleri yakından görmek ve pazar araştırması yapamak amacıyla Paris'e gitti. 

alt

TOBB tarafından Ankara, Nevşehir ve Kayseri illerinde düzenlenen 13. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcısı MUSTAFA AYDIN Uncle Sam's American Eatery & Patisserie'de İcra Kurulu Başkanı (CEO)Prosmart Foods Ltd.'da İcra Kurulu Başkanı  ve Ahmet Aydın Ticaret ve Turizm Ltd.'da İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

13. TKG üyesi MUSTAFA AYDIN   Girne kentinde Mini Mall Plaza No:7 Kurtuluş Cad. Bellapais Yolu Doğanköy adresinde  hizmete giren Uncle Sam's American Eatery  & Patisserie (Amerikan Lokantası +  Pastane + Kahve Dükkanı) ile tüketicilere farklı lezzetler sunmaktadır.

alt

Bosna Hersek'ten 19. TKG üyesi ALMİR MUKACA (sol başta) eşi ve çocukları ile birlkte 1-4 Mayıs 2017 tarihleri arasında Fransa'nın başkenti Paris'i ziyaret etti.

alt

19. TKG programı katılımcısı ALMİR MUKACA çocukları ile birlikjte Paris-Disneyland Eğlence Parkında neşeli anlar paylaştı. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından 9-20 Mayıs 2016 tarihlerinde düzenelenen 19. TKG  programına Bosna Hersek'ten katılan ALMİR MUKACA gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Organik meyve ve meyve suyu üretimi yapan, evlere doğrudan dağıtım yoluyla organik  ürünler ticareti yapan  şirket sahibidir. Bosna Hersek Federasyonu Ticaret Odası ile Organik Gıda Üreticileri  Derneği üyesidir.

alt

6. TKG programına İran'ın Tebriz şehrinden katılan SALAR AHMADİPOUR  eleneksel yıllık aile buluşması nedeniyle Paris'te  bulunduğu sırada,  23 Nisan 2017 Pazar günü ünlü sokak kahvelerinde şehrin nabzını tuttu.  

TOBB tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler programına İrandan katılan  SALAR AHMADİPOUR,  telekomünikasyon cihazları üretimi, donanım ve yazılım sektöründe faaliyet gösteren şirket sahibidir. Ticaret Odası, Enformasyon Yüksek Konseyi, İran Muhaberat Şirketleri Derneği, İran Enformasyon Şirketleri Derneği, İran Bilgisayar Esnaf Birliği üyesidir.