alt

19.  TKG programı heyet başkanı ŞENER SABRİ  (sağdan 2.) ve 18. TKG programı üyesi EDİS EMRE  (soldan 6.) Türk Bulgar  Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerinin ve Bulgaristan'da iş yapan Türk işadamları heyetinin 3 Şubat 2017 Cuma günü gerçekleşen  DEİK ziyaretine katıldılar.

alt

18. TKG programı  katılımcısı EDİS EMRE  ve Türk Bulgar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ZEKİ BAYRAM (sağdan 2.), Bulgaristan'da iş yapan  Türk işadamlarının karşılaştığı sorunlar hakkında Bulgaristan  İş Konseyi yetkililerine bilgi vererek, çözüm önerilerini sundu.

TOBB tarafından 30 Nisan-12 Mayıs 2015 tarihleri arasında, Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul'da düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bulgaristan'dan katılan EDİS EMRE ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren ve iki fabrikada üretim yapan VES şirketinin sahibidir.  Ayrıca; yatırım projeleri, inşaat ve enerji konularında danışmanlık hizmetleri sunan firmanın da kurucusudur. 

BULTİŞAD (Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası) Başkan Vekili  ve DTİK Balkanlar Komitesi  Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

alt

19. TKG programı heyet başkanı ŞENER SABRİ   Levent semyinde bulunan TOBB İstanbul Hizmet Binası ziaretini bu fotoğrafl belgeledi. 

TOBB tarafından Ankara, Polatlı, Kıcaeli, Gebze ve İstanbul'da  düzenlenen 19. TKG programında  heyet başkanlığı görevini üstlenmiş olan ŞENER SABRİ  Bulgaristan'ın  Haskovo şehrinde yaşamaktadır. Ev tekstili, sanayi tekstili, otel ve restoranlar için tekstil ürünleri, tekstil dokuları üretimi, ithalatı ve ihracatı yapan şirket sahibidir. Ayrıca antrepo sahibidir ve depoculuk, antrepoculuk hizmeti vermektedir. Uluslararası ticaret yaparak başta tekstil olmak üzere çok sayıda ürün gruplarıyla yurt içinde ve yurt dışında alım satım yapmaktadır. 

ŞENER SABRİ'nin 2 Şubat 2017 tarihinde DEİK'te yapılan toplantıya ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasından erişim olanaklıdır.