alt

Kazakistan'dan 10. TKG üyesi MURAT SAURBEKOV Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'da tarihi  Kızıl Meydan'ı 20 Kasım 2016 Pazar günü ziyaret e ttikten sonra 21 Kasım Pazartesi günü Krasnodar şehrinde iş görüşmeleri yaptı. 

19 Kasım'da ulaştığı Moskova'da Holiday Inn Moscow Lesnaya otelde konaklayan 10. TKG üyesi  MURAT SAURBEKOV, Krasnodar şehrinde ise   Hilton Garden Inn Krasnoyarsk oteli tercih etti.

MURAT SAURBEKOV'un  Moskova izlenimlerine arkadaşımızın facebook sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Beypazarı ve İstanbul'da düzenlenen 10. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kazakistan'dan katılan  MURAT SAURBEKOV  zücaciye  ticareti yapan şirket sahibi. Ayrıca Nano teknoloji ürünleri alanında çalışan winelite şirketinin temsilciliğini yapmaktadır.

alt

11. TKG  programına Rodos Adası'ndan katılan KENAN AHTSİ Moskova ziyareti sırasında 5 Mayıs 2016 tarihinde sergi  ve eğlence  merkezi  Rusya Fuar Merkezi (eski Ulusal Ekonomi Başarılar Sergisi)  ziyareti sırasında yorgunluğunu  atmak için mimari eserlerle süslü parkta dinlendi.

11. TKG programı katılımcısı KENAN AŞÇIZADE'nin Moskova izlenimlerine ulaşmak için bu linkin tıklanması gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, K onya ve İstanbul'da düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Yunanistan'ın Rodos Adası'nı temsilen katılan KENAN AHTSİ  konut, iş merkezi, vb bina inşaatı yapan firma sahibidir. Ayrıca emlak sektöründe  alım-satım ve kiralama konularında faaliyet göstermektedir. Melek Passa Vakfı ve Rodos Ticaret Odası üyesidir.

alt

Türkmenistan’dan 17. TKG üyesi MAKSAT SOLTANMYRADOV Kasım ayının son günlerinde Rusya'nın Baltık denizi kıyısında  bulunan sanayi ve liman kenti Kaliningrad  Oblast'ı ziyaret ettiği günlerde iş görüşmeleri ve fabrika ziyaretleri yanı sıra çevre gezisi de yaptı. 

TOBB tarafından Ankara, Bursa, Adana, mersin ve İstanbul'da düzenlenen 17. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Türkmenistan'dan katılan MAKSAT  SOLTANMYRADOV  inşaat sektöründe faaliyet gösteren, konut, altyapı, yol, elektrik işleri yapan şirkette üst düzey yöneticidir. Türkmenistan Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir. 

alt

TOBB tarafından düzenlenen 18. TKG programına Özbekistan'dan katılan MANSUR RAHİMOV  17. CCT İnşaat Makineleri Fuarı'na katılmak üzere  Moskova'da bulunduğu 30 Mayıs - 4 Haziran 2016 tarihlerinde  şehrin tarihi ve turistik bölgelerini de ziyaret etti.

Kızıl Meydan'a özel vakit ayıran ve  Moskova'da okul arkadaşları ile de buluşan MANSUR RAHİMOV'un  facebook  sayfasındaki gezi fotoğraflarına bu linkten ulaşılmaktadır.   

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından 30 Nisan -12 Mayıs 2015 tarihlerinder Ankara, Şanlıurfa, Gaziantep ve İstanbul illerinde düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Özbekistan'dan katılan MANSOOR RAHİMOV modern ekipman, makine ve hammadde ithalat süreçlerinde yatırım projelerinde fizibilite hazırlanması, sözleşme yapılması, finansman bulunması, lojistik, sigorta vb diğer hususlarda  danışmanlık hizmetleri sunan şirkette üst düzey yöneticidir. Uluslararası İş ve Teknoloji Derneği (UİTD), Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odası, İş ve Tarım Destek Merkezi üyesidir.