alt

TOBB tarafından düzenlenen 9.TKG programına  Irak'tan katılan KHALİD MAYAS (solda) ile Gürcistan'dan 18.TKG üyesi GURAM GOGUA (sağda) 7 Aralık 2016 Çarşamba akşamı Ankara'da düzenlenen MADO markasının Gürcistan temsilciliği anlaşmasının kutlama yemeğinde tanıştı.

alt

18. TKG üyesi  GURAM GOGUA (sol başta)  Türk ortağı TEOMAN  CİRİT (soldan 2.) dostları ile birikte MADO bayilik anlaşmasını kutladığı yemeğe 9. TKG programına Irak'ın Kerkük şehrinden  katılan KHALİD MAYAS'ı da davet etti.

Ankara'da Kavaklıdere'de Lugal Otel bünyesinde bulunan Aruni restoranda düzenlenen akşam yemeğine katılan konuklar MADO markasının Gürcistan pazarında başarılı olmasını dilediler. 

alt

9. TKG üyesi KHALİD MAYAS (sağ başta) 18. TKG programı katılımcısı GURAM GOGUA (ayakta) ve  iş ortağını yeni girşimleri nedeniyle kutladı ve MADO markası ile Gürcistan'da başarılı olmalarını ve bereketli kazançlar elde etmelerini temenni etti. 

alt

TOBB tarafından Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul'da düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Gürcistan temsilcisi olarak katılan GURAM GOGUA (sağda), tekstil ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren, Gürcistan'da çok sayıda mağazası olan, tropik meyve ithalatı yapan, komşu pazarlara  gıda ve temizlik ürünleri dağıtan genel ticaretle ilgilenen şirket sahibidir. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen 9. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan KHALID RAFEEQ TAWFEEQ MAYAS (solda), müteahhitlik, bina, kanalizasyon ve elektrik inşaat işleri yapan, ayrıca kargo taşımacalığı yapan ve  para transferi  işleriyle ilgilenen  şirket sahibidir. Kerkük Üniversitesi Kerkük Cumhuriyet Hastanesi binaları şirketin tamamladığı işler arasındadır. Türkmen İş Adamları Derneği, Irak Müteahhitler Birliği, ABD-IRAK Sanayi Ticaret Odalar Birliği üyesidir.