alt

9. TKG programına Irak'ın  Kerkük şehrinden katılan KHALİD MAYAS (solda) ile 19. TKG programı katılımcısı  MOHAMMAD NAJAT YOUSİF HÜRMÜZLÜ Ankara'da bulundukları  sırasında 1 Aralık 2016 Perşembe günü TOBB'u ziyaret  ederek, öğle yemeğine konuk oldu. 

alt

Ankara'da TOBB İkiz kulelerde buluşan MOHAMMAD NAJAT YOUSİF HÜRMÜZLÜ (solda) ve KHALID RAFEEQ TAWFEEQ MAYAS (sağda) Kerkük'te çok sayıda ortak tanıdıkları ve arkadaşları olmasına rağmen daha önce aynı ortamda bulunmamışlar ve biraraya gelmemişler. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen 9.  Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan KHALID RAFEEQ TAWFEEQ MAYAS (sağda) müteahhitlik, bina, kanalizasyon ve elektrik inşaat işleri yapan, ayrıca kargo taşımacalığı yapan ve  para transferi  işleriyle ilgilenen  şirket sahibidir. Kerkük Üniversitesi Kerkük Cumhuriyet Hastanesi binaları şirketin tamamladığı işler arasındadır. Türkmen İş Adamları Derneği, Irak Müteahhitler Birliği, ABD-IRAK Sanayi Ticaret Odalar Birliği üyesidir.

alt

19. TKG üyesi MOHAMMAD NAJAT YOUSİF HÜRMÜZLÜ (solda) Irak'tan kendi arabası ile yola çıkmış ve Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan profil üreticisi şirketlerle iş görüşmeleri yaparak, yeni bayilik anlaşmaları imzalamıştır.  Kayseri, Konya  ve  Gaziantep illerindeki alimiinyum profil üreticileriyle bayi olarak çalışırken, bu yolculuğu sırasında da, Aksaray ilinde üretim yapan bir firma ila anlaşm yapan arkadaşımızı kutluyor, başarılar diliyoruz. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Polatlı, Kocaeli, Gebze ve İstanbul'da düzenlenen 19. TKG üyesi MOHAMMAD NAJAT YOUSİF HÜRMÜZLÜ (sağda), Irak'ta  devlet ihaleleri ve piyasa için konteyner, karavan üreten, anahtar teslimi prefabrik konut projeleri gerçekleştiren şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası üyesidir.    

alt

Ailevi nedenlerle yaklaşıl 1.5 yıldır  Ankara'yı çok sık ziyaret eden ve yarı zamanlı olarak başkentte yaşayan KHALİD MAYAS  (sağda) arkadaşımıza kolaylıklar diliyoruz.