alt

6. TKG Üyesi RAMAZAN GÜNDOĞDU T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği'nin Cumhuriyet Bayramı kutlama davetine katıldı. 

Gündem Kıbrıs Gazetesinde yayınlanan Cumhuriyet Bayramı kutlama daveti haberine bu linkten ulaşmak mümkündür.

Kıbrıs Postası Gazetesinde yayınlanan davet haberine ulaşmak için bu linki tıklamak yeterli olacaktır. 

TOBB  tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına KKTC temsilcisi olarak katılan RAMAZAN   GÜNDOĞDU, Gazimağusa'da bulunan Shipyard Famagusta Tersanesinin sahibi ve direktörüdür. Ayrıca  Girne'deki yat limanı,  Delta Marina'nın sahibidir. Kıbrıs Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan V. olarak görev yapmıştır.

alt

11. TKG programına Rusya'nın  başkenti Moskova'dan katılan  ALİSA BUROVA  29 Ekim 2016 Cumartesi akşamı Antalya'da düzenlenen  Cumhuriyet Bayramı konserinde CANDAN ERÇETİN'i  dinlemkten memenun oldu. 

TOBB tarafından Ankara, Konya ve İstanbul illerinde düzenlenen 11. Türkçe  Konuşan Girişimciler programına Rusya'dan katılan ALİSA BUROVA  yarı zamanlı olarak  Türkiye'de İstanbul ve Antalya'da yaşamakta, organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

alt

9. TKG üyes KHALİD MAYAS   (soldan 3.) 29 Ekim 2016 Cumartesi akşamı Ankara'da Bilkent Senfoni Orkestrası tarafından seslendirilen Cumhuriyet Bayramı konserini arkadaşlaraı ile birlikte izledi.  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen 9.  Türkçe Konuşan Girişmciler programına katılan KHALID RAFEEQ TAWFEEQ MAYAS müteahhitlik, bina, kanalizasyon ve elektrik inşaat işleri yapan şirket sahibidir. Kerkük Üniversitesi Kerkük Cumhuriyet Hastanesi binaları şirketin tamamladığı işler arasındadır. Türkmen İş Adamları Derneği, Irak Müteahhitler Birliği, ABD-IRAK Sanayi Ticaret Odalar Birliği üyesidir.

alt

5. TKG programına Afgansitan temsilcisi olarak katılan ZARİF RAHMETOĞLU  23 Nisan 2016 tarihinde Milli egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocukları ve yeğenleri için Ankara'da Dikmen Parkı  yaında evinin bahçesinde  kutlama daveti düzenledi.  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara ve İstanbul illerinde düzenlenen  5. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Afganistan'dan katılan  ZARİF RAHMETOĞLU inşaat sektöründe faaliyet gösteren  HUMA Grup şirketlerinin sahibidir. Ayrıca inşaat malzemeleri üretimi ve ilaç ticareti yapmaktadır. Afganistan'da anahtar teslimi hastane projelerini başarıyla tamamlamıştır. Programdan bir süre sonra aile üyelerini, eşini, çocuklaraını ve kardeşlerini Ankara'ya yerleştirmiş, şirket merkezini de Ankara'ya taşımıştır. Çocukları Ankara'da öğrenim görmektedir.