alt

27 Ağustos 2016 Cumartesi akşamı Gümülcine'de düzenlenen batı Trakya TKG grubu buluşmasına katılan 2. TKG üyesi İBRAHİM HALİL HASAN Yunanistan'da yaygın olan buzlu kahve kahve kültürünün özeliklerini anlatarak, frape makinesi  armağan etti.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, Nevşehir ve Kayseri'de düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Batı Trakya temsilcisi olarak Gümülcine'den katılan İBRAHİM HALİL HASAN  (önde) dayanıklı  tüketim malları, beyaz eşya, uydu sistemleri ve elektrikli ev aletleri ticareti ile uğraşmaktadır.

Batı TrakyaTKG grubu  ziyaretimize ait farklı fotoğraflar özel bir albüm olarak TKG facebook sayfamıza eklenmiştir.  Batı Trakya Albümü'ne  ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir. 

alt

TKG Yemeğinde bizi yalnız bırakmayan BAKEŞ Genel Müdürü PERVİN HAYRULLAH (arkada, ortada) 2. TKG üyesi İBRAHİM HALİL HASAN'ın (önde, sağda)  Batı Trakya'da yaşayan Türk azınlığın sosyal ve kültürel yaşama katılımını geliştiren tüm etkinlikleri gönüllü olarak desteklemekte olduğunu belirtti. 

TOBB tarafından düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan MUSTAFA HAKAKI (önde, solda) kumaş ticareti yapan şirket sahibidir ve Gümülcine merkezinde kumaş mağazası işletmektedir.

alt

27 Ağustsos 2016  Cumartesi günü gerçekleşen Gümlcine çevre gezisi sırasında, 2. TKG üyesi İBRAHİM HALİL HASAN'ın sahibi olduğu, şehir merkezinde, tarihi bölgede bulunan NEO Electric mağazasını ziyaret ettik. 

Değerli arkadaşımıza  Gümülcine ziyaretimiz sırasında gösterdiği sıcak ilgi ve Türk toplumu için sürdürdüğü destekler  nedeniyle teşekkür ediyor, ticari hayatında başarılar diliyoruz.  

27-28 Ağustos 2016 tarihlerinde gerçekleşen TKG Batı Trakya Grubu ziyareti konusunda 13. TKG üyemiz HASAN HASAN tarafından  Gündem Gazetesinde yayınlanan fotoğraflı habere ulaşmak için bu linkin tıklanması yeterli olacaktır.