alt

18. TKG programına Moldova'dan katılan VALERİY CHILIOGLO  24 Ağustsos 2016 tarihinde Macaristan'ın başkenti  Budapeşte' nin merkezi Budai Var'da düzenlenen bir sergi-panayırda deri ürünlerini tanıttı. 

TOBB tarafından düzenlenen 18. Türkçe konuşan Girişimciler programına Moldova - Gagavuzya Özek Cumhuriyeti temsilcisi olarak katılan VALERİY CHILIOGLO  kuzu ve av hayvanlarının derisinden kürk ve deri üretimi yapan şirket sahibidir. Gagavuz İşadamları Derneği Başkan Yardımcısıdır. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara ve İstanbul'da  düzenlenen 5. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kosova'nın Gilan şehrinden katılan  GANİ KASTRATİ  23 Haziran 2016'da Priştine'de düzenlenen panayır-sergi etkinliğinde  katılarak, metalden yapılan hediyelik eşya vb ürünlerin tanıtımını yaptı.  

Dr. GANİ KASTRATİ bijuteri ve reklam şirketleri sahibidir. hediyelik eşya üretimi ve ticareti ile uğraşmaktadır. Rozet ve nikel kaplama plaketler vb eşyalar üreten  atölye sahibidir. Kosova Ticaret ve Sanayi  Odası üyesidir.

alt

TOBB tarafından düzenlenen 5. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kosova'nın Gilan şehrinden katılan  Dr. GANİ KASTRATİ   1 Eylül 2015 tarihinden itibaren Gilan Kadri Zeka Üniversitesinde ders vermektedir. 

alt

TKG programlaraına Irak Kerkük'ten katılan 15. TKG üyesi İSAM ABBAS MUDRA -ESAM VENDAVİ (sol başta) 9. TKG üyesi KHALİD MAYAS (sağdan 2.) ve 19. TKG üyesi HIDAYAT BAKR QANBAR  (sağ başta)  9-11 Mart 2016 tarihlerinde  İstanbul'da Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezinde düzenlenen İstanbul Kapı 2016 Fuarını ziyaret ederek, firma yetkilileri ile görüştü. 

alt

19. TKG üyesi HIDAYAT BAKR QANBAR  (solda)  ve 15. TKG üyesi İSAM ABBAS MUDRAB -ESAM VENDAVİ (sağda) istanbul Kapı 2016 Fuarında yeni firmalaları tanımaktan ve bağlantı kurmaktan memenun oldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  tarafından Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen 9.  Türkçe Konuşan Girişmciler programına katılan KHALID RAFEEQ TAWFEEQ MAYAS   müteahhitlik, bina, kanalizasyon ve elektrik inşaat işleri yapan şirket sahibidir. Kerkük Üniversitesi Kerkük Cumhuriyet Hastanesi binaları şirketin tamamladığı işler arasındadır. Türkmen İş Adamları Derneği, Irak Müteahhitler Birliği, ABD-IRAK Sanayi Ticaret Odalar Birliği üyesidir.

TOBB tarafından Ankara, Malatya, Gaziantep ve İstanbul'a düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcısı İSAM ABBAS VENDAVİ MUDRAB, PVC, Plastik doğrama, çelik kapı ticareti ile uğraşan, ayrıca kiremit ticareti yapan şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası üyesidir. 

TOBB tarafından Ankara, Polatlı, Kocaeli, Gebze ve İstanbul'da  düzenlenen 19. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan  HIDAYAT BAKR QANBAR yarı zamanlı olarak İstanbul'da yaşamaktadır.  Türkiye’den Irak’a her türlü mal ve malzeme ihracat yapan, farklı ülkelere uluslararası taşımacılık, kargo hizmeti veren, para transferi sektöründe faaliyet gösteren şirket ortağıdır. Kerkük Ticaret Odası üyesidir.8. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme, Sistem ve Aksesuarları Fuarı hakkında ayrtıntılı bilgilere ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

alt

11. TKG üyesi AKAN OZA (sağda) 10-19 Haziran 2016 tarihlerinde başkent Lefkoşa'da Atatürk Kültürk Parkında düzenlenen 40. KKTC Uluslararası Fuarı'nda stant kurarak, ortağı ve yöneticisi olduğu Oza Kahve marksının tanıtımını yaptı. 

40. KKTC Uluslararası Fuarı hakkında ayrıntılı bilgilere bu inkten ulaşmak mümkündür.

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Konya ve İstanbul illerinde  düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına KKTC temsilcisi olarak katılan  AKAN OZA (sağda) aile şirketi Oza Kahve'de yönetici olarak görev yapmaktadır. 

Kıbrıs Postası Gazetesinde yayınlanan ayrıntılı  fuar haberine  bu linkten ulaşılmakaktadır.