alt

Almanya'dan 16. TKG üyesi GÜLTEKİN DEMİR  (solda) İstanbul Üniversitedinde öğrenci olduğu dönemden sınıf  arkadaşı  Bilkent Holding  Finans Direktörü MEHMET CANPOLAT (sağda) ile birlikte 29 Nisan 2016 Cuma  günü TOBB'u ziyaret etti.  

alt

16. TKG üyesi GÜLTEKİN DEMİR  (sağda) İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü 95 mezunu sınıf arkadaşları ile  birlikte 30 Nisan-1 Mayıs 2016  tarihlerinde, Kayseri, Erciyes Dağı, Yahyalı, Derebağ Şelalesi, Kapuzbaşı Şelalesi  gezisi için 28 Nisan 2016 Perşembe günü Ankara'ya gelince, geziye katılamayacak olan  eski okul  arkadaşlarını ziyaret etti.

GÜLTEKİN DEMİR'in Ankara ve Kayseri izlenimlerine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook  sayfasına ait bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

TOBB tarafından Ankara, İzmir, Manisa ve İstanbul illerinde düzenlenen 16. Türkçe Konuşan Girişimciler programına  Almanya'dan katılan  GÜLTEKİN DEMİR (solda), Sigorta Acenteliği, yatırım fonları ve tüketici kredisi, emlak kredisi vb konularda finansman ve yatırım danışmanlığı yapan bir firma sahibidir. Almanya Mannheim’de bulunan Rhein Neckar Türk İşverenler Derneği (TİD) eski Başkanıdır. Alman Türk Enstitüsü (DTI) ve Baktat Eğitim Köprüsü Derneği üyesidir. 

alt

15. TKG programına Irak Kerkük'ten katılan  İSAM ABBAS VENDAVİ MUDRAB (sağdan 2.),  6 Mayıs 2016 Cuma günü iş arkadaşları SHANGUL QADER  (soldan 2.) ve ALi TÜRKYILMAZ (sağ başta) ile birlikte TOBB'u ziyaret etti.

TOBB sosyal tesislerde personel ile birlikte öğle yemeğine katılan konuklara  Türkiye ile ticari işbirliği yapma  konularında bilgi verildi. 

alt

TOBB tarafından Ankara, Gaziantep, Malatya ve İstanbul illerinde düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Irak Kerkük temsilcisi olarak katılan  İSAM ABBAS VENDAVİ MUDRAB, PVC, Plastik doğrama, çelik kapı ticareti ile uğraşan, ayrıca kiremit ticareti yapan şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası ve Kerkük Türkmen İşadamları Derneği yönetim kurulu üyesidir. 

alt

10. TKG programına İran'dan katılan HOSSEIN MEHRDAD ARIAN (sağda)  2 Eylül 2016 Cuma günü ahşap sektöründe faaliyet gösteren bir Ankara firması sahibi  ve  Ege Bölgesi Derneği Genel Seketeri (sağdan 2.)  ile birlikte  TOBB'da öğle yemeğine konuk oldu. 

alt

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara ve İstanbul illerinde düzenlenen 10.TKG programına İran'ın başkenti Tahran'da katılan HOSSEİN MEHRDAD ARİAN  temizlik makineleri ithalatı  yapan ve İzmir'de faaliyetgösteren şirket sahibidir.

Ege Bölgesinde İzmir yakınlarında  üretim yapan makine üreticilerinin temsilciliğini yapmaktadır.  İran Ticaret Sanayi ve Madenler Odası üyesidir. Yarı zamanlı olarak İzmir'de yaşamaktadır. Ege Bölgesi İran İşbirliği Derneği'ni kurmuştur. 

alt

10. TKG üyesi HOSSEİN MEHRDAD ARIAN (sağda)  İran ile Türkiye arasındaki ticaret hacminin gelişmesi konusunda özel çaba göstermekte ve  İzmir'de  ve Ege Bölgesinde faaliyet gösteren şirketler için yılda birkaç kez İran'a  çalışma ziyaretleri düzenlemektedir.