alt

26 Mayıs 2016 Perşembe günü Romanya'nın Köstence ilinde 19. TKG üyesi NAGİ GELAL'in (arka sırada, sol başta) ev sahipliğinde, tatil yöresi  Eforie Nord kasabasında   Hotel Sirius'da düzenlenen Romanya TKG Buluşmasında renkli anlar paylaşıldı. 

alt

15. TKG üyeleri  NARGİS SEPTAR (sol başta) ve NEJLA CURTACAI (soldan 2.) 6. TKG programı katılımcısı  SELDA İSMAİL (soldan 3.) 19. TKG programı üyesi ve akşam yemeğinin ev sahibi NAGİ GELAL (soldan 4.), 1. TKG programına Romanya temsilcisi olarak katılan SEYHAN MENALİ (sağdan 3.) 17. TKG üyesi Dr. ERGHİN HAGİCALİL (soldan 2.) ve 2. TKG programına katılan Tuzla Belediye Başkanı TANER REŞİT (sol başta)   Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcıları olarak biraraya gelmekte memnun oldu. Eski arkadaşlar dostluklarıını geliştirdi. Yeni tanışanlar arasında arkadaşlıklar kuruldu.  

alt

TOBB tarafından düzenlenen 6. TKG programıa katılan İBRAHİM ŞERİF BİLGHİN (sol başta),  5. TKG programı katılımcısı FEVZİ İSMAİL (sağdan 2.), 16. TKG programı üyesi ERDAL MUTALİP  (sağdan 3.) ile  iş ortağı ve 8. TKG grubu üyesi ERTHAN TANİOR ABDURAMAN (sağdan 6.), 11. TKG  üyesi TANHER CURTACAİ (sağdan 7.) 19. TKG  programında Romanya'yı temsil eden  NAGİ GELAL'in ( (masa başında, ortada)  oğlu ve 10. TKG programı  katılımcısı  EDEN GELAL ile birlikte işettikleri Sirius Otelde düzenledikleri akşam yemeğine eşleri ile birkte katılarak TKG Ailesinin güçlenmesine katkıda bulundular.

alt

TOBB tarafından Ankara, Bursa, Adana, Mersin  ve İstanbul illerinde düzenelenen 17. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Köstence'den katılan TECHİN EMİN (sağda), ithalat, ihracat yapan, Türkiye'den ağaç işleme makineleri ticareti yapan,  pamuk işleme sektöründe faaliyet gösteren şirket sahibidir. 

alt

10. TKG üyesi EDEN GELAL (sol başta)   babası NAGİ GELAL (masa başında, ortada)  ile birikte Köstence TKG grubunun buluşması için ev sahipliğini üstlendi ve konuklar için zengin bir mönü hazırlattı.

Köstence TKG grubu ile biraraya gelmemize olanak sağlayan  19. TKG üyesi  NAGİ GELAL ile  10. TKG üyesi EDEN GELA arkadaşlarımıza  teşekkür ediyoruz.

alt

Köstence TKG Ailesinin yemekli buluşması neşeli anıların paylaşıldığı, yeni dostlıukların kurulduğu ve arkadaşlıkların yenilendiği  samimi bir ortamda gereçekleşti.