alt

15. TÜrkçe Konuşan Girişimciler programına Almanya'dan katılan ZEKERİYA BAYRAK  DEİK ve Ekonomi Bakanlığı'nın ev sahipliğinde 26 -27 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek DTİK Dünya Türk Girişimciler Kurultayında seçimleri yenilenecek olan DTİK Avrupa Bölge Komitesi'nin üyeliğine yeniden aday oldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, İstanbul, Malatya ve Gaziantep illerinde  düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Almanya'dan katılan ZEERİYA BAYRAK, Pil, akü, şarj cihazı ve el feneri üretimi ve ticareti yapan şirket sahibidir. MÜSAİD Berlin Derneği kurucu üyesidir. Alman Türk Aydınlar Birliği kurucu üyesidir. 

alt

Almanya'nın başkenti Berlin'de faaliyetlerini sürdüren İşverenler ve Girişimciler Derneği Barex tarafından  2012 yılında Almanya'da yaşayan Türkler'in kurduğu başarılı şirketler ve Türk girişimcilere verilen  ödülllerden Alman-Türk Ticari Hayatına Katkı Ödülü'ne ''Cameleon Batterien'' adlı şirketin sahibi ve 15. TKG Programı katılımcısı  ZEKERİYA BAYRAK layık görülmüştü.

Ödül töreni hakkında TKG web sayfamızda yayınlanan habere bu linkten ulaşmak mümkündür.

alt

14. TKG üyesi CİHAN MUTLU AKTÜRK'de  DTİK Avrupa Bölge Komitesi'nin üyeliğine yeniden aday oldu.

TOBB tarafından düzenlenen Ankara, Afyonkarahisar, Denizli ve İstanbul illerinde düzenlenen  14. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Almanya'dan katılan  CİHAN MUTLU AKTÜRK,  proje yönetimi, arabuluculuk ve danışmanlık alanında faaliyet gösteren, şirket sahibidir. MÜSİAD Almanya Gençlik Kurulu Kurucu Başkanıdır. MÜSİAD Berlin Hizmet Sektör Kurulu üyesidir.

Değerli arkadaşlarımıza  başarılar diliyoruz.