alt

KKTC'den 6. TKG üyesi RAMAZAN GÜNDOĞDU (ortada) 25 yıl önce üye olduğu Beşiktaş Spor Klubü'nün Divan Üyeliğine seçilmeye hak kazandı ve  yeni divan üyeleri için 13 Şubat 2016 Cumartesi günü İstanbul'da düzenlenen törende mazbatasını aldı.

TOBB  tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına KKTC'den katılan RAMAZAN   GÜNDOĞDU, Gazimağusa'da bulunan Shipyard Famagusta Tersanesinin sahibi ve direktörüdür. Ayrıca  Girne'deki yat limanı,  Delta Marina'nın sahibidir. Kıbrıs Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan V. olarak görev yapmıştır.

alt

6. TKG programı üyesi RAMAZAN GÜNDOĞDU 11 Eylül 2015 tarihinde  Güney Kıbrıs Rum kesiminde faaliyette bulunan tersane şirketi ile imzaladığı işbirliği  anlaşması ile ilgili olarak  TKG web sayfamızda yayınlanan habere ulaşamak için bu linkin tıklanması yeterli olacakır.  

alt

6. TKG programı katılımcısı RAMAZAN GÜNDOĞDU'nun da aralarına bulunduğu  Beşiktaş Kulübü üyeliğinde 25. yılını doldurup, divan kuruluna girmeye hak kazanan yaklaşık ikiyüz kişiye  mazbataları törenle verildi. Yeni katılımcılarla birlikte Divan Kurulu Üye sayısı  yaklaşık ikibine kişiye ulaşmıştır.

CVK Park Bosphorus Otel'de 13 Şubat 2016  Cumartesi günü gerçekleştirilen törende konuşma yapan divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz, üyelerden Beşiktaş için çalışmalarını isteyerek, "Kimsenin adamı olmayın, Beşiktaş'ın adamı olun" ifadesini kullandı.

Beşiktaş'ın web sayfasında yayınlanan fotoğraflı habere bu linkten  ulaşmak mümkündür.

Sabah Gazetesinde yayınlanan mazabata töreni haberine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

6. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcısı RAMAZAN GÜNDOĞDU arkadaşımızı kutluyor, başarılar dliiyoruz. 

alt

18. TKG programına KKTC'den kataılan GİZEM ÇELİKER (soldan 2.) 5  Şubat 2016  Cuma günü günü gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurulda  Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği yönetim kuruluna seçildi ve yapılan görev dağılımında Genel Sekreter olarak görevini üstelendi.

alt

Klasik otomobil sevgisi nedeniyle KKTC'de her yıl düzenlenen  rallilere katılan ve klasik otomobil  etkinlikleri düzenlenmesinde görev üstlenen 18. TKG üyesi GİZEM ÇELİKER (sağda) klasik otomobil sevgisini aile üyeleri  ve dostları ile de paylaşmaktadır. 

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği Yönetim Kurulu'nun  görev dağılımına ilşkin habere bu linkten ulaşılmaktadır. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 30 Nisan -12 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul illerinde düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına KKTC'den katılan GİZEM ÇELİKER   konfeksiyon ürünleri, kadın ve çocuk giyim, beyaz eşya ve züccaciye mağazaları olan şirket sahibidir. Kıbrıs Türk Ticaret Odası üyesidir. Kuzey Kıbrıs Genç İşadamları Derneği eski başkanıdır ve halen Genel Koordinatör olarak görev yapmaktadır. 

18. TKG üyesi  arkadaşım GİZEM ÇELİKER  arkadaşımızı kutlar, başarılar dileriz.