alt

17. TKG üyesi KANTEMİR AMİTOV (solda)  JIA-Kırgızistan Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu adına  Türk mallarının satıldığı AKTEK Yapı Marketin  açılışına katılarak, başarılar diledi.

TOBB tarafından Ankara, Adana, Bursa, İstanbul ve Mersin illerinde düzenlenen 17. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kırgızistan'dan katılan KANTEMİR AMİTOV inşaat sektöründe faaliyet gösteren, konut inşaatları ve anahtar teslimi projeler üstlenen şirket sahibidir. JIA Business Associaton (Kırgızistan İşadamları Derneği) üyesidir. 

Kırgızistan'ın başkenti Bişkek ve Oş şehirlerinde açılan departmant store niteliğindeki AKTEK  Yapı Markette,  tamamı Türkiye'den gelen inşaat malzemleri, hırdavat ürünleri, halı, zücccaiye,  küçük ev aletleri, beyaz eşya gibi çok çeşitli   ürünleri birarada bulmak mümkündür.

AKTEK DIŞ TİCARET LİMİTED 1989 yılından bu yana inşaat, yapı kimyasalları, elektrikli ve benzinli makinalar, hırdavat ve nalburiye sektöründe hizmet veren çok uluslu bir kuruluştur. Merkezi İstanbul - TÜRKİYE olan ve tamamı türk sermayesi ile kurulan AKTEK 14.5000 metrekare alana sahip tesisi, onüç ülkede faaliyet gösteren şubeleri 230 çalışanı ile hizmet vermektedir. 

19 Eylül 2012 Cumartesi günü Bişkek'te  gerçekleşen AKTEK Yapı Marketin açılış töreninin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara ulaşamak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

alt

15. TKG üyesi NARBEK ABDULLAEV (soldan 3.) , AKTEK Yapı Marketin açılış töreninde kurdeleyi keserek, başarılar  ve bereketli işler temenni etti. 

TOBB tarafından Ankara, Gaziantep, Malatya ve İstanbul illerinde düzenlenen 15. Türkçe Konuşan girimciler programıa kataılan NARBEK ABDULLAEV,  Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur.  İnşaat sektöründe faaliyet gösteren yüksek katlı konut projeleri, site inşaatı, otopark ve ofis inşaatı ile uğraşan, otel ve site inşaatı yatırım projeleri olan şirketin genel müdürüdür.  JIA-Genç İşadamları Derneği ve Egemendik-Türkiye Mezunları Derneği üyesidir. 

AKTEK Yapı Marketin Bişkek ve Oş şehirleirndeki  açılış törenlerine ait farklı fotoğrafalara bu linkten ulaşmak mümkündür. 

alt

18. TKG programına Kırgızistan'dan katılan  ZAVURBEK TURMANİDZE  (sağ başta)  inşaat malzemesi, beyaz eşya, halı vb ev eşyası gibi çok çeşitli ürünleri satmak üzere büyük bir yapı market açan arkadaşını kutlayarak, başarılar diledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul  illerinde düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına katılan ZAVURBEK TURMANİDZE   Ahıska Türküdür.  İnşaat malzemesi üreten, gaz beton ve pare taş üretimi yapan şirkette üst düzey yöneticidir. Kırgızistan Genç İşadamları Derneği JİA üyesidir.

alt

9. TKG üyesi TARIEL  SULTANOV (soldan 3.) açılış törenine katıldığı yapı marketini açan dostunu kutlayark, başarılar diledi. 

TOBB tarafından Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen 9. Türkçe Konuşan Girişimciler programında Kırgızistan'ı temsil eden TARİEL SULTANOV,   inşaat sektöründe faaliyet gösteren, kağıt peçete vb. üretim ve dağıtımı ile reklam, grafik ve baskı işleri yapan şirket sahibidir.. JIA Genç İşadamları Derneği ve IYIK ATAYURT Vakfı üyesidir.

AKTEK Yapı Marketin Oş şubesinin açılış töreninin ayrıntılarına ve farklı fotoğraflara bu linkten ulaşılmaktadır.