alt

Kırım'dan 15. TKG üyesi SEYRAN ALİYEV (solda) yüksek lisans öğrenimi için  2015 Eylül'ünde Londra'ya gittiğinde Yunanistan Batı Trakya'dan 11. TKG üyesi HÜSEYİN KASAPOĞLU (sağda) ile tanıştı.

TOBB tarafından düznelenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Gümülcine'den katılan HÜSEYİN KASAPOĞLU,  eğitim için Londra'ya giden 15. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcısı SEYRAN ALİYEV ile yakından ilgilenerek,  günlük yaşamla ilgili deneyimlerini ve bilgilerini paylaştı.

alt

TOBB tarafından düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kırım temsilcisi olarak katılan SEYRAN ALİYEV (sağda),   21 Eylül 2015 tarihinde The London School of  Economics and Political Science (LSE)'de   yüksek lisans programına başladı. Arkadaşımıza başarılar diliyoruz. 

alt

Balkan ülkelerinden 11. TKG programına katılmış olan dönem arkadaşları Yunanistan Batı Trakya'dan HÜSEYİN  KASAPOĞLU  (solda) ve Romanya'dan ELGHİN BARİ (sağda) yıllar sonra İngiltere'nin başkenti Londra'da çalışmak üzere farklı tarihlerde ülkelerinden ayrıldılar.  

Evlerinin Londra'da  aynı sokakta olması nedeniyle ailece de tanışan ve  düzenli olarak görüşen 11.TKG programı üyeleri  HÜSEYİN KASAPOĞLU  ve ELGHİN BARİ  yeni bir ülkede dönem arkadaşlıklarını geliştirme fırsatı buldular.