alt

15. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Slovenya'dan katılan DZELİL SALİJİ, Eylül ayının son haftasında Akdeniz kıyısındaki ülkeleri ve şehirleri ziyaret eden bir gemi turuna katılarak, yaz mevsimini uzattı ve  güneşli kıyılarda tatil yaptı.  

15. TKG üyesi DZELİL SALİJİ 26 Eylül 2015 Cumartesi günü Slovenya kıyılaraından hareket ederek, Fransa, İspanya, Portekiz, fas kıyılarını dolaşarak,  Monte Carlo ve Barselona gibi popüler tatail beldeleirni ziyaret eden tatil gemisisnde iale üyeleir ile birkte neşeli anlar paylaştı.

DZELİL SALİH'in facebook sayfasını ziyaret derek, tatil izlenimlerine ait farklı fotoğraflara  ulaşmak mümkündür.

alt

18. TKG programına Ukrayna'da katılan ALİNA POTAPOVA 26 Eylül 2015 tarihinde Fransa'nın güney kıyılarındaki Nice şehrine  ulaşarak Dünya sosyetesinin gözde tatil beldeleri ve  popüler eğlence mekanlarında bol güneşli bir sonbahar tatili yaptı.

Cote d'Azur, Saint Tropez ve Cannes kıyılarını arkadaşları ile birlikte ziyaret eden ALİNA POTAPOVA'nın Güney Fransa izlenimlerine ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi önerilmektedir.  

alt

11. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına KKTC'den katılan AKAN OZA Eylül ayının son haftasında (25-29 WEylül 2015 tarihleri arasında,  Mısır'ı ziyaret derek, Mısır'ın Kızıl Deniz sahilinde bulunan ünlü tatil beldesi El Gouna'da arkadaşları ile birlikte popüler plajlarda sıcak sonbahar tatili yaptı.

11. TKG üyesi AKA OZA'nın Mısır tatai,li izlenimlerine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi gerekmektedir.

11.