2. TKG programına Makedonya'dan katılan RIZA SEYRANİ (ortada) arkadaşları ile birlikte 2015 yılı Mayıs ayınınin kinci yarısında Gaziantep'i ziyaret ederek, piyasa araştrması yaptı ve kentin tarihi mekanlarını gezdi. 

RIZA SEYRANİ'nin Gaziantep izlenimlerine ait farklı fotoğraflarına arkadaşımızın facebook sayfasının bu linkinden ulaşılmaktadır. 

2. TKG programı üyesi RIZA SEYRANİ (sağda) arkadaşları ile birlikte Gaziantep'in yerel mutfağının lezzetlerini denedi.  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 18 Eylül-01 Ekim 2005 Ankara, Nevşehir ve Kayseri'de düzenlenen 2. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı katılımcısı RIZA SERYANİ soğutma araçları  ve yedek parça, laminant parke, fayans, beyaz eşya, elektrik süpürgesi vb konularda ticari faaliyette bulunmaktadır.

RIZA SEYRANİ'nin Gaziantep  ziyaretine iat farklı fotoğraflarınaa bu linkten ulaşılmaktadır.

alt

 

13. TKG programına Kosova'da katılan NEHARİ KAZAZ (sol başta, aile üyeleri ile birlikte Uşak ilinin yakınlarında bulunan "Ulubey Kanyonu"nu ziyaret etti.

TOBB tarafından düzenlenen 13. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kosova'nın Türk şehri Prizren'den katılan NEHARİ KAZAZ, mobilya ve koltuk döşeme şirketi sahibidir. Esnaf Prizren Derneği üyesidir. 

alt

 12. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Almanya'dan kataılan  MUHAMMED ERTURAN (solda) ve çocukları  İzmir'in Çeşme ve  Alaçatı yörelerinde  tatil yaptıktan sonra  babaocağı Kapadokya Bölgesi'ni de ziyaret etti. 

Ürgüp, Avanos, Göreme,  Üçhisar, Ihlara Vadisi,  Derinkuyu Yeraltı Şehri  gibi Kapodakya Bölgesinin önemli yerlerini çocukları ile birlikte gezen 12. TKG üyesi MUHAMMED ERTURAN  doğduğu toprakları çocuklarına tanıtmaktan memnun oldu.

alt

TOBB tarafından Ankara, Karaman, Konya ve İstanbul illerinde düzenlenen 12. Türkçe Konuşan Girişimciler programı üyesi  MUHAMMED ERTURAN,  şirketler için organizasyon, üretim, verimlilik ve karlılık artırma, muhasebe, ticaret ve yatırım danışmanlığı hizmetleri sunan, Almanya genelinde fuar hizmetleri ve fuar organizasyonu hizmetleri veren şirket sahibidir. ATGIAD, TD-IHK ve IHK-Stuttgart üyesidir. Stuttgart TSO Meclis Üyesi ve Avrupa Türk Genç İşadamları Derneği Başkanıdır. 

12. TKG üyesi MUHAMMED ERTURAN'ın tatil izlenimlerine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi gerekmektedir.