alt

İran'dan 9. TKG üyesi  VAHİD PEIMAN ailesi ile birlikte yaz tatilini geçirmek için Türkiye sahillerini tercih etti. Antalya ve Bodrum'da tatil yapan 9. TKG üyesi VAHİD PEIMAN  bu kentlerdeki tarihi dokuyu da yakından görmek için çevre gezileri yaptı ve Bodrum Antik Tiyatro'yu da ziyaret etti.

TOBB tarafından düzenlenen 9. Türkçe Konuşan Girişimciler programına İran Tebriz'den katılan  SEYED VAHİD PEIMAN matbaa ve gazete sahibi ve genel müdürüdür.  Ambalaj sektöründe ithalat ile uğraşmaktadır. Gazeteciler Birliği, Matbaacılar Birliği, Ticaret Odası, Üniversite Sanayi Evi üyesidir.

alt

9. TKG üyesi VAHİD PEIMAN'ın Bodrum tatiline  ve Türkiye ziyaretime ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasından ulaşmak mümkündür.

Türkiye Odalar ve Borsalar Biriği tarafından 12-27 Ekim 2008 tarihleri arasında  Ankara, Eskişehir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul illerinde düzenlenen 9. Türkçe Konuşan Girişimciler programına yirmidört ülkeden kırk girişimci katılmıştır.

alt

18. TKG programına Almanya'dan katılan PINAR ÖZYILMAZ (ortada) kuzenleri ile birlikte 9 Ağustos 2015 Pazar akşamı Bodrum Marina'da konser izledi. yaz tatilini geçirmek üzere  yakınları ile birlikte ünlü Muğla ilinin tatil beldesi  Bodrum'a giden arkadaşımıza iyi tatiller diliyoruz. 

TOBB tarafından düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Almanya'nın Köln şehrinden katılan PINAR ÖZYILMAZ, tanıtım ve reklam ajansı sahibidir. Köln (IHK) Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir. 

alt

18. TKG üyesi PINAR ÖZAY'ın (solda) Bodrum tatili izlenimlerine ait farklı fotoğraflara  ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi gerekmektedir. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Biriği tarafından 30 Nisan -12 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara, Şanlıurfa, Gaziantep ve İstanbul illerinde düzenlenen“18.Türkçe Konuşan Girişimciler Programı”na yirmibir  ülke ve beş özerk cumhuriyetten kırkaltı girişimci katılmıştır. 

alt

15.Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bulgarisitan'dan katılan MECBURE EFRAİMOVA,  bu yıl da   Bodrum'da tatil yapıyor. 3 Ağustos Pazartesi günü Bodrum'un  Yalıvak beldesinde Tilkicik Koyunda bulunan Filiiper Tatil Köy'üne giden arkadaşımzıa iyi tatiller diliyoruz.  

TOBB tarafından düzenlenen 15. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bulgarisran'ın Ruscuk ilinden katılan  MECBURE EFRAİMOVA Türkiye ile Kültürel İlişkiler GÜNEŞ Derneğinin kurucu başkanıdır. Balkan Türk Kadınlar Birliği Genel Sekreteri olarak görev yapmaktadır. Dernek tarafından, Türk dilini ve kültürünü yaşatmak ve yeni nesillere aktarmak için çeşitli faaliyetler yapılmaktadır. Ayrıca Türk ve Azerbaycan Diyaspora Koordinasyon Komisyon üyesidir. Bir süredir İstanbul'da yaşamaktadır.

alt

15. TKG üyesi MECBURE EFRAİMOVA'nın Bodrum izlenimlerine ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi önerilmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Biriği tarafından 12-23 Eylül 2012 tarihleri arasında Ankara, Gaziantep, Malatya ve İstanbul illerinde düzenlenen  15.Türkçe Konuşan Girişimciler Programına yrmiiki ülke ve dört özerk bölgeden kırkyedi girişimci katılmıştır.