alt

Kazakistan'dan 8. TKG üyesi TOLEUZHAN ARINOV  Ekim 2015'in ilk haftasında eşi ile birlikte Birleşik Arap Emirliklerini ziyaret etti. Dubai gezisi sırasında Souk Al Bahar adlı ünlü alışveriş, yemek ve eğlence bölgesini ziyaret eden, Abudabi ve Dubai şehirlerini gezen ve yeni mimari eserleri gören arkadaşımıza iyi tatiller diliyoruz. 

TOBB tarafından düzenlenen 8. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kazakistan temsilcisi olarak  katılan TOLEUZHAN  ARINOV  gıda, hazır yemek, dış ticaret, lojistik işleri ile ilgilenen şirket sahibidir.

8. TKG programı üyesi TOLEUZHAN ARINOV'un Dubai ve Abudabi tatili  izlenimleri için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi önerilmektedir.

alt

KKTC'den 14. TKG üyesi ALİ ÇALUDA (sağda) 2015 Ekim ayınınilk haftasında eşi ile birlİkte Dubai'de tatil yaptı.

TOBB tarafından düzenlenen 14. Türkçe Konuşan Girişimciler programına KKTC'den katılan ALİ ÇALUDA aile işletmesi olan KKTC'de üretim yapan ÖZMELİN doğal limonata ve içececk firmasının üst düzey yöneticisidir.

ALİ ÇALUDA'nın Dubai tatili izlenimlerine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi gerekmektedir.

alt

14. TKG programına Kazakistan'dan katılan RAHMETTULLAH ÇETİN tatil yapmak ve çevreyii gezmek üzere  aile üyeleri ile birlikte 12 Ağustos 2015 Çarşamba günü Dubai'ye gitti.  

Dünyanın en yüksek binası (828 m)  olan  Burj Khalifa'yı ziyaret eden ve çevresindeki büyük havuzda gerçekleşen su oyunlarını çocuklarıu ile birikte izleyen  RAHMETULLAH ÇETİN, çöl ortamında yaratılan mimari eserleri beğeniyle inceledi.

TOBB tarafından düzenlenen 14. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcısı  RAKHMETULLAH  CHETIN, elektrik, elektronik, makine, jeneratör, UPS sitemleri, kablo ve elektrik malzemesi ticareti yapan şirket ortağıdır.  KATIAD üyesidir. Şirket merkezi Almatı ve Astana’da bulunmaktadır. 

14. TKG üyesi RAHMETULLAH ÇETİN'in Dubai ziyaretine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için değerli arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi gerekmektedir.

19-30 Mayıs 2012 tarihleri arasında Ankara, Afyonkarahisar, Denizli ve İstanbul illerinde düzenlenen  “14.Türkçe Konuşan Girişimciler Programı"na 20 ülke ve 4 özerk cumhuriyetten 45 katılımcı iştirak etmiştir.

alt

18. TKG üyesi SABUHİ GARAYEV (sağda), Ağutos ayının ilk haftasında arkadaşları ile birlikte Dubai'yi ziyaret ederek, "Çölde Safari" etkinliğine  katıldı.

TOBB tarafından düznelenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Azerbaycan'dan katılan SABUHI GARAYEV,  inşaat, inşaat malzemeleri, ticaret merkezleri ve genel ticaret konularında faaliyet gösteren şirkette yöneticidir. Azerbaycan Türkiye İşadamları Birliği ATİB üyesidir. 

18. TKG üyesi SEBUHİ KARAEV'in  facebook sayfasında yayınlanmakta olan Dubai ziyaretine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için bu inkin tıklanması yeterli olacaktır.

alt

TOBB tarafından düznelenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına KKTC'den katılan GİZEM ÇELİKER  yeni iş fırsatlarını araştırmak ve çevreyi gezmek üzere eşi ile birlikte Şubat 2015'de Birleşik Arap Emirliklerin'den Dubai ve BAE başkenti  Abudhabi'yi ziyaret etti.

BAE'nin en zengin ve gösterişli iki kentindeki önemli yapıları  ziyaret eden  18. TKG üyesi GİZEM ÇELİKER, dünyanın en yüksek gökdeleni ünvanıa sahip olan ve Dubai'de bulunan Burj Khalifa'nın seyir terasına çıkarak, yeryüzüznü yüzlerce metre yukardan seyretmenin heyecanını yaşadı. Abudhabi'de  açılan Ferrari World Tema Parkı ziyaretinde ise renkli deneyimler yaşadı.

GİZEM ÇELİKER'in  Abudhabi ve Dubai ziyaretine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasından erişim olanaklıdır.

TOBB tarafından  düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına KKTC temsilcisi olarak katılan GİZEM ÇELİKER,  konfeksiyon ürünleri, kadın ve çocuk giyim, beyaz eşya ve züccaciye mağazaları olan şirket sahibidir. Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve Kuzey Kıbrıs Genç İşadamları Derneği eski başkanıdır ve halen Genel Koordinatör olarak görev yapmaktadır.

30 Nisan -12 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara, Şanlıurfa, Gaziantep ve İstanbul illerinde düzenlenen “18.Türkçe Konuşan Girişimciler Programı"na 21 ülke ve 5 özerk cumhuriyetten 46 girişimci katılmıştır.

alt

TOBB tarafında düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Irak'ın Kerkük şehrinden katılan YOUNUS ADNAN YOUNUS (DEMİRCİ) arkadaşı ile birikte 31 Ekim 2015 Cumartesi günü Dubai'yi ziyaret etmek üzere  Erbil hava alanından yola çıktı. 

Dubai'de popüler yerleeri ziyaret eden ve pazar araştırması yapan 18. TKG programı üyesi YOUNUS ADNAN YOUNUS (DEMİRCİ),  kadın giyim ürünleri toptan ve perakende ticareti ile ilgilen şirket sahibidir. Kerkük Ticaret Odası üyesidir.