alt

11. TKG programına Bulgaristan'dan katılan AYDUVAN SAİDOV (sağ başta) 18. TKG üyesi Kırım'dan ELVİNASHEYHİSLYAMOVA ile (soldan 2.) İstanbul'da tanıştı.

TOBB tarafından düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programıa Kırım temsilcisi olarak katılan ELVİNA   SHEYHİSLYAMOVA ve  11. TKG programı katılımcısı AYDUVAN SAİDOV  İstanbul'da Taksim oteller bölgesindeki Elite World istanbul Otel lobisinde   8 Ağutso 2015 Cumartesi akşamı ilk kez karşılaştılar.

alt

TKG Ailesi üyesi olarak kısa sürede arkadaşlık kuran 11. ve 18. Türkçe Konuşan Girişimciler  programları katılımcıları  ELVİNA   SHEYHİSLYAMOVA'nın Özbekistan'dan'da gelen kuzenleri ile birlikte Beyoğlu'nda İstiklal caddesinin girişinde bulunan Sütiş Kebap Dünyasında  çok renkli bir dostluk atmosferini paylaştılar.

alt

TOBB tarafından düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bulgaristan,  Sofya'dan katılan AYDUVAN SAİDOV (solda) 6-9 Ağustos 2015 tarihlerinde kızı Derya Saidov ile  birlikte, baba-kız birlikte İstanbul' u gezdiler.

11. TKG üyesi AYDUVAN SAİDOV, havuz, spa sektörüne yönelik projelendirme, yapım ve bakım hizmetleri veren şirket sahibidir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Konya ve İstanbul illerinde düzenlenen 11. TKG programına Bulgaristan temsilcisi olarak katılan AYDUVAN SAİDOV'un üstlenmiş olduğu havuz ve spa inşaatları konusunda  TKG web sayfasında yayınlanan habere erişim için bu linkin tıklanması yeterli olacakltır. 

AYDUVAN SAİDOV'un İstanbul ziyaretine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasından ulaşmak mümkündür.

alt

Kırım Özerk Cumhuriyeti temsilcisi olarak  18. TKG programına kataılan ELVİNA SHEYHİSLYAMOVA (sağ başta),  1-9 Ağustos 2015 tarihleri arasında Ankara ve İstanbul'u ziyaret etti.

ELVİNA SHAEYHİSLYAMOVA'nın İstanbul tatiline ait farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının linkini tıklamak yeterli olacaktır. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına  katılan ELVİNA SHEYHİSLYAMOVA, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de danışmanlık hizmetleri veren şirkette yönetici olarak görev yapmaktadır.