alt

18. TKG programına Bulgaristan'ın başkenti Sofya'dan katılan MUSTAFA AHMEDOV (solda) ailesi ile birlikte yaz tatil için  Yunanistan'ın ünlü yöresi  Halkidiki'yi tercih etti.

Yoğun iş mevsimin ardından eşi ve oğlu ile Halkidiki'de dinlenen MUSTAFOV AHMEDOV, Türkiye’den Bulgaristan ve Romanya’ya makine ithalatı yapan şirket sahibidir. Deliorman Kuzeydoğu Bulgaristan İşadamları Derneği üyesidir.

Programdan sonra Deliorman Girişimciler Derneği'ni kurarak Başkanlık görevini üstelenen arkadaşımıza başarılar dileriz. 

MUSTAFA MUSTAFOV AHMEDOV'un Yunanistan'ın Halkidiki bölgesindeki yaz tatiline ait renkli ve neşeli karelere ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi gerekmektedir.

alt

11. TKG programına Bulgaristan'dan katılan AYDUVAN SAİDOV,  her yıl tatilinin bir kısmını İtalya'nın farklı bir bölgesinde geçirmeyi tercih etmektedir. 

25 Temmuz 2015  Cuma günü gezmek ve tatil yapmak için İtalya'nın Cenova kentine giden AYDUVAN SAİDOV, aynı bölgede bulunan ve ilginç mimarisiyle tanınan tatil beldesi Cinque Terre Manarola'yı ziyaret etti. 

TOBB tarafından düzenlenen 11. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Bulgaristan'ın başkenti Sofya'dan katılan  AYDUVAN SAİDOV, Havuz, spa sektörüne yönelik projelendirme, yapım ve bakım hizmetleri veren şirket sahibidir. 

AYDUVAN SAİDOV'un İtalya gezisine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için  arkadaşımızın facebook sayfasının  ziyaret edilmesi gerekmektedir.

alt

4. TKG programı heyet başkanı ŞARIK CİBO (sağda) 25-27 Temmuz 2015 tarihleri arasında eşi ile birlikte Slovenya'nın başkenti Jjubljana'yı ziyaret etti.

Slovenya'da bulunduğu sırada tarihi kentin meydanlarını gezen ŞARIK CİBO, Ljubljana'da bulunduğu sırada Kosova Büyükelçiliğini de ziyaret ederek, yetkiilerle görüştü.

TOBB tarafından düzenlenen 4. Türkçe Konuşan Girişimciler prgramınında heyet başkanlığı görevini üstlenen ŞARIK CİBO'nun Slovenya gezisine ait farklı fotoğraflara değerli arkadaşımızın facebook sayfasından erişmek mümkündür.  

alt

TOBB tarafından düzenlenen 13. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Ukrayna'nın başkenti Kiev'den katılan KARİNA TOLSTYAKOVA, Mayıs ayının son günlerinde İtalya'nın başkenti Roma şehrini  ziyaret etti. 

KARİNA TOLSTYAKOVA'nın Romza gezisine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasından ulaşmak mümkündür. 

13. TKG üyesi KARİNA TOLSTYAKOVA  hukuk, muhasebe, tercüme hizmetleri ve şirket kuruluş işlemlerinde danışmanlık hizmetleri veren aile şirketinde yöneticidir. Türk Ukrayna İşadamları Derneği üyesidir. Programdan sonra İstanbul'da  Marmara Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır.