alt

16. TKG programına Kazakistan'dan katılan YERZHAN AZHİBEKOV  ailesi ile birlikte Haziran 2015'de  kutsal şehir Kudüs'ü ziyaret etti. 

alt

TOBB tarafından düzenlenen 16. Türkçe Konuşan Girişimciler programı katılımcısı YERZHAN AZHİBEKOV  yatırım danışmanlığı alanında faaliyet gösteren şirkette yöneticidir.  

16. TKG üyesi YERZHAN AZHİBEKOV'un Kudüs ziyaretine ait farklı fotoğraflara ulaşmak için arkadaşımızın facebook sayfasının ziyaret edilmesi önerilmektedir.

25 Kasım – 05 Aralık 2012 tarihleri arasında Ankara, İzmir, Manisa  ve İstanbul illerinde düzenlenen  “16.Türkçe Konuşan Girişimciler Programı”na yirmiüç ülke ve üç özerk bölgeden Dışişleri Bakanlığı dış temsilcilikleri aracılığıyla belirlenen kırkaltı  girşimci katılmıştır. 

alt

Tacikistan'dan 18. TKG üyesi ABDUMATİN FAİZULLOEV, programdan sonra Kudüs'ü ziyaret  ederek, bu tarihi  şehirde farklı ev sahiplği yapan kutsal mekanları yakından gördü. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Tackistan'ın başkenti Duşanbe'den katılan ABDUMATİN FAİZULLOEV çikolata üretimi ve marka temsilcilikleri ve distribütörlük konularında faaliyet gösteren şirket sahibidir. Tacikistan Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir. 

alt

18. TKG üyesi ABDUMATİN FAİZULLOEV'in Kudüs izlenimlerine ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasıdan ulaşmak mümkündür.

30 Nisan -12 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara, Şanlıurfa, Gaziantep ve İstanbul illerinde düzenlenen “18.Türkçe Konuşan Girişimciler Programına yirmibir ülke ve beş özerk bölgeden kırkaltı katılımcı iştirak etmiştir.