alt

12. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Özbekistan'dan katılan UMİD MAHMUDOV  (sağda)  bayramı kutlamak ve tatil yapmak amacıyla 16 Temmuz 2015 Perşembe günü İstanbul'a geldi.

Bayram sabahı Sutanahmed Camisini ziyaret eden 12. TKG üyesi  UMİD MAHMUDOV   üniveriste öğrenimini Türkiye'de yapmıştır.  Bisküvi ve çikolata üretimi yapan şirkette üst düzey yöneticidir. 

alt

18. TKG programına Almanya'dan katılan PINAR ÖZYILMAZ (solda)  bayramı aile üyeleir ve yakınları ile geçirmek için 16 Temmuz 2015 Perşembe günü İstanbul'a geldi.

Aile üyeleri ve arkadaşları ile  İstanbul'un güzelliklerini paylaşan ve Kumburgaz'da Blueworld Hotelde konaklayan  PINAR ÖZYILMAZ  Beylikdüzü Garden Park'da sahne alan müzisyenler eşlik  etmekten memnun oldu.

TOBB tarafından düzenlenen 18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Almanya'nın Köln şehrinden katılan PINAR ÖZYILMAZ, tanıtım ve reklam ajansı sahibidir. Köln (IHK) Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir. 

alt

10. TKG programına Almanya'dan katılan SALİH KARATEPE (solda)  16 Temmuz 2015 Perşembe günü Ankara'ya gelerek aile üyelerini ziyaret etti. Keçiören'deki Estergon Kalesinin terasında  yakınları  ile hasret gideren SALİH KARATEPE,  Bayram tatilini İzmir'de geçirmek üzere  annesi ile biriikte yola devam etti.

alt

TOBB tarafından düzenlenen 10. Türkçe Konuşa Girişimciler programı üyesi SALİH KARATEPE  (sağ başta) Stuttgart yakınlarında otomotiv yedek parça üretimi yapan, yiyecek sektöründe faaliyet gösteren, restoran işletmeciliği ve toptan içecek dağıtım ağı olan şirket sahibidir. Ayrıca ITBC (Uluslararası Türk İş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. 

10. TKG üyesi SALİH KARATEPE bir yıl önce, Türkiye'de şirket kurarak büyük fabrikalara makine  ve ekipman kurulum ve bakımı konularında  teknik destek hizmetleri vermeye başladı.

Türkçe Konuşan Girişimciler ailesinin üyesi değerli arkadaşlarımızın Bayramını kutluyor ve iyi tatiller diliyoruz.