alt

Almanya'dan 17. TKG programında heyet başkanlığı görevini üstlenen RECEP YILDIZ (arka sırada, sağda) yaşadığı Wetzlar'da ana okul çocuklarına kitap ve oynamaları için özel kum ve çeşitli oyuncaklar hediye etti. 

Almanya'nın Wetzlar kentinde fabrika sahibi olan 17.  Türkçe Konuşan GiriŞİmciler programı heyet başkanı RECEP YILDIZ, torununun da öğrencisi olduğu  Ana Okulunun öğrencilerine kitap ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulundu.

Kızı Suna Güneş ile anaokuluna çocukların çeşitli modeller yapması ve oynaması için bir kamyon dolusu özel kum  hediye eden RECEP YILDIZ, “eğitim faaliyetlerine her zaman destek olma gayretindeyim. Çocuklar bizim yarınlarımız” dedi.

Anaokulunda 15 Türk kökenli çocuğun bulunduğunu belirten Anaokulu Müdürü Doris Lüdeke ise “fabrika sahibi Yıldız Ailesi, her yıl okulumuza maddi ve manevi yardım yapıyor” dedi.

alt

17. Türkçe Konuşan Girişimciler  programına Almanya'dan katılan  RECEP YILDIZ sosyal faaliyetlerine hızla devam ediyor.  17.TKG programı  heyet başkanı diyor ki: "35 yıldır yaşadığım Wetzlar şehrinde her sene yapılan Yaz Oyunları Şenliği'nde Funny Money oyununu sponsorluğunu Buderus ile ortaklaşa üstlendik. Bu  katkımızdan gurur duyuyoruz ve  devamı için çalışıyoruz."

5 Temmuz 2015 Pazar günü düzenlenen Yaz Oyunları Şenliği kapsamında RECEP YILDIZ  tarafnda desteklenen  sosyal çalışmalarına ait farklı fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasından erişim olanaklıdır.   Yaşadığı çevrede gönülü sosyal çalışmalara destek vererek  Türk kimliği ve imajına yaptığı olumlu katkılar nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz.  

alt

4. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Kosova'dan katılan ve heyet başkanlığı görevini üstlenen ŞARIK CİBO Prizren'de bulunan Papatya Kreşini ziyaret ederek, çocuklare ouıncak dağıttı.

7 Temmuz Salı sabahı gerçekleşen bu neşeli etkinliğe ait farklı fotoğrfalara ulaşmak için 4. TKG  programı heyet  başkanı ve ESNAF Prizren Esnafları ve İşadamları Derneği başkanı ŞARIK CİBO'nun facebook sayfasının ziyaret edilmesi gerekmektedir.