alt

TOBB tarafından düzenlenen 10. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Irak - Kerkük'ten katılan ÖMER MAYAS Nisan 2015'de gerçekleştirdiği  Avrupa seyahati  sırasında Paris'te Eyfel Kulesini ziyaret eti.

alt

15. TKG programına Kırgızistan'dan katılan  NARBEK ABDULLAEV (sağda) iki yıl arayla Paris'te düzenlenen dünyaca ünlü yapı inşaatı ve  mimarlık alanındaki en son teknolojilerin ve en gelişmiş ürünlerin sergilendiği BATIMAT  büyük sergi buluşmasına katılmıştı.    

4-8 Kasım 2013'de Paris'te gerçekleşen ve yapı inşaatı ile mimari konusundaki en son tekniklerin, çözüm önerilerinin ve yenilikçi ürünlerin sergilendiği  BATIMAT2013  etkinliği ile ilgili bilgilere bu linkten ulaşmak mümkündür.

İnşaat sektöründe çalışmakta olana TKG üyelerine 2-6 Kasım 2015 tarihlerinde Paris'te düzenlenecek  BATIMAT 2015 sergisini ziyaret etmeleri önerilmektedir. BATIMAT 2015 ile ilgili ayrıntılı bilgilere ve kayıt formuna ulaşmak için bu linkin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

alt

6. TKG programına İran'ın Tebriz şehrinden katılan SALAR AHMADİPOUR (solda) 23 Haziran 2015 Salı günü Paris'e giderek arkadaşlarını ziyaret etti. 

TOBB tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler programına İran'dan katılan  SALAR AHMADİPOUR,  telekomünikasyon cihazları üretimi, donanım ve yazılım sektöründe faaliyet gösteren şirket sahibidir. Ticaret Odası, Enformasyon Yüksek Konseyi, İran Muhaberat Şirketleri Derneği, İran Enformasyon Şirketleri Derneği, İran Bilgisayar Esnaf Birliği üyesidir.

alt

18. Türkçe Konuşan Girişimciler programına KKTC'den katılan GİZEM ÇELİKER programdan sonra dinlenmek için özel bir tatil planı yaparak,  2015 yılı Haziran ayında, eşi ile birlikte bir hafta süreyle Londra ve Paris ziyareti gerçekleştirdi. 

alt

Kosova'dan 1. TKG üyesi ADNAN FUSHA  (solda) 2016 Nisan ayının ilk yarısında gerçekleşen Paris  ziyaretinde eşi ile neşeli anlar paylaştı.

ADNAN FUSHA  eşi ve dostları ile birlikte karayolu ile tüm Avrupa başkentlerini ziyaret eden bir tura katıldı.

9-17 Nisan 2016 tarihleri arasında sırasıyla Zagrep, Roma, Paris, Prag ve Amsterdam'ı ziyaret eden  1. TKG üyesi ADNAN FUSHA'nın Avrupa başkentleri ziyaretine ait farklı fotoğraflara bu linkten ulaşılmaktadır.

TOBB tarafından düzenlenen 1. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Kosova'nın Türk şehri Prizren'den  katılan ADNAN FUSHA  gıda üretim şirketinde yönetici olarak  uzun süre çalıştıktan sonra profesyonel işlerinden emekli olunca eşi ve dostları ile birlikte gezilere katılarak, renkli anılar biriktirmektedir.