alt

TOBB tarafından düzenlenen 6. Türkçe Konuşan Girişimciler programına Azerbaycan'da katılan ELNUR JABBARLI (sağ başta)Tataristan'ın başkenti Kazan'da  ICYF (İslam Konferansı Diyalog ve İşbirlliği Gençlik Forumu tarafından düzenlenen  1. Kazan Genç Girimciler Forumunda  Rusya Federasyonu Tataristan Özerk Cumhuriyeti  Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov (soldan 2.)  ile tanıştı.

alt

İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (İKDİGF) tarafından 10-16 Haziran 2015 tarihinde Tataristan'ın başkenti Kazan'da düzenlenen 1. Kazan Genç Girişimciler Forumu Azerbaycan'dan 6. TKG üyesi ELNUR JABBARLI (solda)  18. TKG programına Tataristan'dan katılan  MARSEL (MURSEL) SABIROV (sağda) ile tanışmasına vesile oldu.

Azerbaycan'da inaat sektöründe faaliyet gösteren, tekstil ve mobilya mağazaları olan 6. TKG üyesi ELNUR JABABARLI ve  Rusya Müslüman İşadamları Birliği Başkan Yardımcısı MURSEL SABIROV TKG ailesinin üyeleri olarak, Kazan Genç Girişimciler Forumunda buluşmaktan duydukları memnuniyeti, belirttiler. 

alt

6. TKG programına Azerbaycan'da katılan ELNUR JABABARLI (ortada) Başkurdistan Cumhurbaşkanını konuklara gösterdiği yakın ilgiden çok memnun oldu.

 alt

Rusya ve İslam İşbirliği Teşkilatı (OIC)  Üyeleri 7. Uluslararası Ekonomi Zirvesi 14-16 Haziran 2015 tarihlerinde Tararistan'ı başkenti Kazan'da düzenlendi. Ekonomi Zirvesinin programına bu linkten ulaşmak mümkündür.

6. TKG Üyesi ELNUR JABBARLI'nın Tataristan Cumhurbaşkanı ile birlikte yeraldığı diğer fotoğraflara arkadaşımızın facebook sayfasında yayınlanmaktadır.

2005 yılında ilgili kuruluş statüsü kazanmış olan İstanbul’da kaim İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (ICYF-DC) faaliyetlerini sürdürmektedir.  www.icyf-dc.org